Pedagogický sbor ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

 

 

Aktuálně pracujeme na aktualizaci stránky pedagogický sbor. Děkujeme za pochopení.


H U D E B N Í   O B O R

 

Petr BAZALA, DiS. 

klavír, akordeon, korepetice



Jiří BUTOR, DiS.

klasická kytara



Růžena DĚCKÁ 

cimbál, klarinet, zobcová flétna, cimbálová muzika



José De La Hoz, DiS.

klasická kytara, jazz, pop, latin music



Ivana DORDOVÁ, dipl. um.

klasická kytara

 

 

Anna GAVENDOVÁ

klavír

 

 

Zuzana HAIKERO

zobcová flétna, příčná flétna, komorní hra fléten



Jan HORECKÝ, DiS.

klasická kytara, kytarový soubor



Helena HrachováHelena HRACHOVÁ 

housle, viola, smyčcový soubor, Smyčcový orchestr ZUŠ



Jakešová VěraVěra JAKEŠOVÁ, DiS.

housle - pracoviště Zašová, momentálně na mateřské



D. JelínkováBcA. Daniela HOLIŠOVÁ

klavír, korepetice - pracoviště Zašová - v současnosti na mateřské dovolené



Jana JELÍNKOVÁ, DiS.

 housle

 

 

Libuše JelínkováMgA. Libuše JELÍNKOVÁ

klavír, korepetice



Mgr. Eva JEŽÍKOVÁ 

sólový zpěv

pěvecké sbory přípravné, miniDIZO, MIBIDIZO



Bohumír KRATOCHVÍL

klavír, varhany, varhanní improvizace, skladba

 

 

Milan KRATOCHVÍL 

bicí nástroje, soubor bicích nástrojů

 



KratochvílováMagdalena KRATOCHVÍLOVÁ

housle


 

Mgr. Jana KREJSOVÁ

pěvecké sbory


 

Kučera AlešBcA. Aleš KUČERA 

trubka, žesťové nástroje



Bc. Jaromír KUŽELA

saxofon, klarinet, zobcová flétna

dechový orchestr JazzZUŠák


 

Štěpán MAREK

bicí



 

Mgr. Art. Michael MÁŠA ArtD.

 kytara

 (pobočky Lešná, Vidče)


Zoja MIKULCOVÁ

housle, smyčcový soubor



 

Ivana NĚNIČKOVÁ

 

zobcová flétna, příčná flétna, hudební nauka



Z.PavlíkováMgr. Zuzana PAVLÍKOVÁ

klavír

hudební nauky, přípravné studium, korepetice


Dalibor PimekMgA. Dalibor PIMEK

violoncello


 

 

Mgr. Markéta PIVOVARČÍKOVÁ

příčná flétna, zobcová flétna, soubor fléten


 

Daniel POLEDŇÁK, DiS. 

 

klavír, zpěv

 

Markéta PŘÁDKOVÁ

lesní roh

 

 

Marta STAŇOVÁ

zobcová flétna, klavír



Stodůlka V.Václav STODŮLKA

zobcová flétna,

pozoun, žesťové nástroje, soubor žesťových nástrojů


Stromšíková M.Mgr. Marie STROMŠÍKOVÁ

zobcová flétna, klarinet, hudební nauka



Lenka ŠoborováBc. Lenka ŠOBOROVÁ

klavír, cembalo



Soborová Mgr. Aneta ŠOBOROVÁ

klavír



 

Alena ŠMÍDOVÁ

 EKN (elektrické klávesové nástroje, hra na keybord)

 


Ivan TRPÍK

elektrická a basová kytara

soubor elektrických kytar BASKYBIC


Zuzana TrusinováBc. Zuzana TRUSINOVÁ

klavír a hudební nauka

(pobočky Vidče, Zašová)


ValchařováBc. Daniela EKLOVÁ, DiS.

klavír


 

Martina VADELOVÁ

klavír - pobočka Kelč, momentálně na mateřské

 

Vavřík R.Mgr. Roman VAVŘÍK

akordeon, klavír




Mgr. Marta VAVŘÍKOVÁ

akordeon, klavír - pracoviště Zašová

 

 


Iva VÉMOLOVÁ

kontrabas, klavír



 

Mária ZÁKOPČANÍKOVÁ

keybord

 






V Ý T V A R N Ý     O B O R

 

Hana BillováHana BILLOVÁ, DiS.

kresba, malba, modelování - pracoviště Vidče



Bc. Helena GALBAVÁ

kresba, malba, modelování, dekorativní tvorba, objektová tvorba


Irena VAJDOVÁ

keramika, prostorová tvorba


 

Leszek WojaczekPaedDr. Leszek WOJACZEK

kresba, malba, příprava na talentové zkoušky (SŠ, VŠ výtvarného zaměření a architektura)



MgA.
Petr HAJDYLA

kresba, malba, současné výtvarné techniky

 



 T A N E Č N Í   O B O R

Denisa VARGA VAŠÍČKOVÁ, DiS.

taneční pedagožka

současný tanec, klasický tanec

taneční skupina D-Company

 

Irena STOLÁŘOVÁ

taneční pedagožka

taneční průprava, moderní taneční styly

taneční skupina ANERI 


Filip STANĚK

externí pedagog

klasický tanec, moderní tanec



Sanchez

externí pedagog

současné progresivní taneční styly


Tomáš KUŤÁK

externí pedagog

Jazz Dance, moderní taneční styly

 

 

 

 

 

 

 

L I T E R Á R N Ě   D R A M A T I C K Ý   O B O R

 

MgA. Bohumila PLESNÍKOVÁ

umělecký přednes, sólový dramatický projev, práce v souboru,dramatika a slovesnost

příprava na talentové zkoušky na umělecké a pedagogické školy

soubor Mladá scéna II