Pedagogický sbor ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

 

 

Aktuálně pracujeme na aktualizaci stránky pedagogický sbor. Děkujeme za pochopení.


H U D E B N Í   O B O R

 

Petr BAZALA, DiS. 

klavír, akordeon, korepetice



Jiří BUTOR, DiS.

klasická kytara



Růžena DĚCKÁ 

cimbál, klarinet, zobcová flétna, cimbálová muzika



José De La Hoz, DiS.

klasická kytara, jazz, pop, latin music



Zuzana HAIKEROVÁ

zobcová flétna, příčná flétna, komorní hra fléten



Jan HORECKÝ, DiS.

klasická kytara, kytarový soubor



Helena HrachováHelena HRACHOVÁ 

housle, viola, smyčcový soubor, Smyčcový orchestr ZUŠ



Jakešová VěraVěra JAKEŠOVÁ, DiS.

housle - pracoviště Zašová



D. JelínkováBcA. Daniela HOLIŠOVÁ

klavír, korepetice - pracoviště Zašová



Jana JELÍNKOVÁ, DiS.

 housle

 

 

Libuše JelínkováMgA. Libuše JELÍNKOVÁ

klavír, korepetice



Mgr. Eva JEŽÍKOVÁ 

sólový zpěv

pěvecké sbory přípravné, miniDIZO, MIBIDIZO



Bohumír KRATOCHVÍL

klavír, varhany, varhanní improvizace, skladba

 

 

Milan KRATOCHVÍL 

bicí nástroje, soubor bicích nástrojů

 



KratochvílováMagdalena KRATOCHVÍLOVÁ

housle


 

Mgr. Jana KREJSOVÁ

pěvecké sbory



Kučera AlešBcA. Aleš KUČERA 

trubka, žesťové nástroje



Bc. Jaromír KUŽELA

saxofon, klarinet, zobcová flétna

dechový orchestr JazzZUŠák


Zoja MIKULCOVÁ

housle, smyčcový soubor



Z.PavlíkováMgr. Zuzana PAVLÍKOVÁ

klavír

hudební nauky, přípravné studium, korepetice


Dalibor PimekMgA. Dalibor PIMEK

violoncello




Bc. Markéta PIMKOVÁ

hoboj



Mgr. Markéta PIVOVARČÍKOVÁ

příčná flétna, zobcová flétna, soubor fléten

 


MgA. Michael MÁŠA

kytara

(pobočky Lešná, Vidče)



Marta STAŇOVÁ

zobcová flétna, klavír



Stodůlka V.Václav STODŮLKA

zobcová flétna,

pozoun, žesťové nástroje, soubor žesťových nástrojů


Stromšíková M.Mgr. Marie STROMŠÍKOVÁ

zobcová flétna, klarinet, hudební nauka



Lenka ŠoborováBc. Lenka ŠOBOROVÁ

klavír, cembalo



Soborová Aneta ŠOBOROVÁ, Dis.

klavír



Ivan TRPÍK

elektrická a basová kytara

soubor elektrických kytar BASKYBIC


Zuzana TrusinováBc. Zuzana TRUSINOVÁ

klavír a hudební nauka

(pobočky Vidče, Zašová)


ValchařováDaniela VALCHAŘOVÁ

klavír



MgA. Tereza VÁLKOVÁ

sólový zpěv


 

Martina VADELOVÁ

klavír - pobočka Kelč



Vavřík R.Mgr. Roman VAVŘÍK

akordeon, klavír




Mgr. Marta VAVŘÍKOVÁ

akordeon, klavír - pracoviště Zašová

 

 


Iva VÉMOLOVÁ

kontrabas, klavír



 

 






V Ý T V A R N Ý     O B O R

 

Hana BillováHana BILLOVÁ, DiS.

kresba, malba, modelování - pracoviště Vidče



Bc. Helena GALBAVÁ

kresba, malba, modelování, dekorativní tvorba, objektová tvorba


Mgr. Veronika KOLÉŠKOVÁ

kresba, malba, modelování, objektová tvorba



Irena PIŠTĚCKÁ

keramika, prostorová tvorba


 

Leszek WojaczekPaedDr. Leszek WOJACZEK

kresba, malba, příprava na talentové zkoušky (SŠ, VŠ výtvarného zaměření a architektura)



MgA.
Petr HAJDYLA

kresba, malba, současné výtvarné techniky

 



 T A N E Č N Í   O B O R

Denisa VARGA VAŠÍČKOVÁ, DiS.

taneční pedagožka

současný tanec, klasický tanec

taneční skupina D-Company

 

Irena STOLÁŘOVÁ

taneční pedagožka

taneční průprava, moderní taneční styly

taneční skupina ANERI 

Erika ULLMANNOVÁ

taneční pedagožka

současný tanec, klasický tanec


Filip STANĚK

externí pedagog

klasický tanec, moderní tanec



Sanchez

externí pedagog

současné progresivní taneční styly


Tomáš KUŤÁK

externí pedagog

Jazz Dance, moderní taneční styly

 

 

 

 

 

 

 

L I T E R Á R N Ě   D R A M A T I C K Ý   O B O R

 

MgA. Bohumila PLESNÍKOVÁ

umělecký přednes, sólový dramatický projev, práce v souboru,dramatika a slovesnost

příprava na talentové zkoušky na umělecké a pedagogické školy

soubor Mladá scéna II