Irena STOLÁŘOVÁ

Taneční obor ZUŠ


Vzdělání:

  • Konzervatoř Duncan centre, Praha  –  otevřená taneční škola – pedagog taneční výchovy
  • Lidová konzervatoř Ostrava  - Rytmická, pohybová a taneční výchova dětí
  • NIDV Zlín - studium pedagogiky
  • Gymnázium FPVM

 

Další vzdělávání:

  • Specializační kurzy taneční výchovy akreditované MŠMT - Tělo v pohybu (Dotek-dech-pohyb)
  • Vzdělávací program MŠMT - Lidové umění v současné taneční tvorbě
  • Vzdělávací program MŠMT - Klasická taneční technika a její využití v technikách současného tance
  • Vzdělávací program MŠMT 2016 - Komunikace mezi účastníky výchovně vzdělávacího procesu
  • Vzdělávací program MŠMT 2017 - Využití nových metod a forem ve výuce tanečního oboru na ZUŠ
  • Vzdělávací program MŠMT 2017 - Dílna tvořivého přístupu k hudbě v hodinách hudební výchovy
  • Vzdělávací cyklus Nipos-Artama Praha 2017 - Přípravný seminář pro odborné porotce krajských přehlídek scénického tance


Dosavadní zaměstnání:

  • ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí – pedagožka tanečního oboru (od 2011)
  • taneční lektorka a choreografka Taneční skupiny Aneri při SVČ(2003 – 2011)
  • jednatelka, taneční lektorka a choreografka  Aneri – taneční škola o.s. (2008 – 2011)

 

Další vlastní aktivity:

  • členka odborné rady pro scénický tanec při NIPOS - Artama (od 2013)
  • ředitelka a hlavní organizátorka Folklorního festivalu Babí léto (1998-2003)
  • zakladatelka a vedoucí organizátorka Mezinárodní taneční soutěže v moderních tancích HOT DANCE


Úspěchy v soutěžích:                   

2012 - choreografie Vijte, vijte věnce - soutěžní přehlídka ZUŠ - návrh na postup do celostátního kola a ocenění za choreografické zpracování

2012 - choreografie Vijte, vijte věnce - nominace a účast na celostátní přehlídce Dětských skupin scénického tance Kutná Hora, ocenění za zpracování hudební předlohy, čistotu stylizace a technickou připravenost

2013 - choreografie Zlatí hadi - ocenění za technickou připravenost tanečníků - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice

2013 - choreografie Jarní hry - ocenění za zpracování námětu a práci s rekvizitou - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice

2014 - choreografie Jarní pohlazení - ocenění za technickou připravenost tanečníků - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice

2014 - choreografie Na našem sádku - nominace na celostátní přehlídku Dětských skupin scénického tance Kutná Hora, ocenění za vrcholnou čistotu stylizace tance - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Brno

2014 - choreografie Komáři - ocenění za technickou připravenost tanečníků - reigonální přehlídka Dětských skupin scénického tance Brno

2015 - choreografie Rašení jara - ocenění za technickou připravenost tanečníků - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2015 - choreografie 10 minut ticha - ocenění za technickou připravenost tanečníků a skupinový projev - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2015 - choreografie Rašení jara - soutěžní přehlídka ZUŠ krajské kolo- ocenění za vyváženost všech uměleckých složek a citlivý taneční projev


2015 - choreografie Ptačí hry - soutěžní přehlídka ZUŠ krajské kolo- ocenění za vyváženost všech uměleckých složek, vyváženost pohybu, mluveného slova a hudby


2015 - choreografie 10 minut ticha - soutěžní přehlídka ZUŠ krajské kolo- ocenění za výběr hudby
2015 - choreografie Maličkosti - soutěžní přehlídka ZUŠ krajské kolo- ocenění za vyváženost všech uměleckých složek a přímý postup do ústředního kola


2015 - choreografie Chvilky v pokojíčku - soutěžní přehlídka ZUŠ krajské kolo- ocenění za technickou připravenost a rytmickou přesnost


2015 - choreografie Maličkosti - Ústřední kolo soutěžní přehlídky ZUŠ - ocenění za dívčí projev

2016 - choreografie Zvesela  - ocenění za milý taneční projev - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2016 - choreografie Motýli - ocenění za muzikálnost a citlivé provedení - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2016 - choreografie Na pouti - ocenění za hravé zpracování hudební předlohy - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2016 - choreografie Ptačí hry  - ocenění za naplnění daného tématu a nominace a účast na celostátní přehlídce Dětských skupin scénického tance Kutná Hora

2017 - choreografie Jedna je málo  - ocenění za skupinový projev - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice


2017 - choreografie Barevná lapálie  - ocenění za technickou připravenost - regionální přehlídka Dětských skupin scénického tance Otrokovice