Úspěchy žáků ZUŠ

Výsledky soutěží - školní rok 2015/2016

Výsledky soutěží - školní rok 2014/2015

Výsledky soutěží - školní rok 2013/2014

Výsledky soutěží - školní rok 2012/2013

Výsledky soutěží - školní rok 2011/2012

Výsledky soutěží - školní rok 2010/2011

Výsledky soutěží - školní rok 2009/2010

Výsledky soutěží - školní rok 2008/2009


 

ÚSTŘEDNÍ KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÝCH MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

 

Juráňová Zdenka (p.uč. Lenka Šoborová) - čestné uznání

 

Palyza Vojtěch (p.uč. Iva Vémolová) - 1. místo

 

Dvořák Jiří (p.uč. Jan Horecký) - čestné uznání

 


 

        

 

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem pořádala 28. dubna 2017 soutěžní přehlídku VÝTVARNÉHO OBORU.krajském kole byli žáci ZUŠ Alfréda Radoka velmi úspěšní a do kola ústředního vybudovali 13 postupů.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupujícím přejeme hodně štěstí v kole ústředním!

 

a) jednotlivé plošné a prostorové práce - II.kategorie: žáci I.stupně ve věku 7 -13 let

 


Hlaváčová Helena (Galbavá) - SP + P

 

Holčáková Michaela (Wojaczek) - SP + P

 

Kočíb Matěj (Galbavá) - B

 

Pavelka Matěj (Billová) - DzÚ

 

Rohlederová Marie (Billová) - DzÚ

 

Hajná Martina (Billová) - DzÚ

 

Sedláčková Aléda (Billová) - DzÚ

 

Hurychová Magdalena (Galbavá) - DzÚ

 

a) jednotlivé plošné a prostorové práce - III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let

 

Hapková Tereza (Wojaczek) - ZP + P

 

Gehringerová Bára (Wojaczek) - ZP + P

 

Pobořilová Natálie (Wojaczek) - ZP + P

 

Hurychová Anna (Galbavá) - SP + P

 

Hapková Tereza (Wojaczek) - SP + P

 

Tkadlecová Eva (Wojaczek) - SP + P

 

Kořenková Michaela (Wojaczek) - SP + P

 

Vymětalíková Markéta (Wojaczek) - SP + P

 

Vymětalíková Hana (Wojaczek) - SP + P

 

Hurychová Beata (Galbavá) - B

 

Valchařová Adéla (Wojaczek) - B

 

Vymětalík Radek (Galbavá) - DzÚ

 

Gášková Marie (Galbavá) - DzÚ

 

Gášek Jan (Galbavá) - DzÚ

 

Žilinská Gabriela (Galbavá) - DzÚ

 

b) řady výtvarných prací a výtvarné projekty - IV.kategorie: smíšené kolektivy do 26 let

 

Na co se to díváme? - Kozák, Štěpán, Studeník, Honsová, Koléšková, Pavlica, Heřmanská (Koléšková) - B

 

e) multimediální tvorba žáků - III. kategorie: žáci II.stupně ve věku 14-20 let

 

Film Fantastická cesta - Mikuš, Korábečný, Koléšková, Koláček, Bok, Baroš, Liebel, Mach, Štefka, Vybíral (Hajdyla) - SP + P

 

Vánoční příběh - Vybíral, Mach, Štefka, Ježová, Liebel, Redl - SP + P

 

 

 

ZP - zlaté pásmo, SP - stříbrné pásmo, B - bronz, DzÚ - diplom za účast, P - postup do ústředního kola

 

 

 

-

 


 

SZUŠ D-MUSIC v Kroměříži pořádala 5. dubna 2017 krajské kolo soutěžě žáků ZUŠ ve HŘE NA KYTARU.

 

 

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupujícímu Jiřímu Dvořákovi přejeme hodně štěstí v kole ústředním! :) 

 

 

 

0.b) kategorie - do 9 let

 

 

 

Kuipers Amálie (Horecký) - 2. místo

 

 

 

0.c) kategorie - do 10 let

 

 

 

Románek Jan (Horecký) - 2. místo 

 

 

 

I.kategorie - do 11 let

 

 

 

Heřman Šimon (Butor) - 3. místo 

 

 

 

II.kategorie - do 12 let

 

 

 

Novosad Jan (Horecký) - čestné uznání

 

 

 

V.kategorie - do 15 let

 

 

 

Dvořák Jiří (Horecký) - 1.místo P

 

 

 

Postupy do ústředního kola (P)

 

-

 

První soutěžní den krajského kola soutěže žáků Základních uměleckých škol ve HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE (housle, koncertantní obsazení) se uskutečnil 28. března v ZUŠ Uherské Hradiště. Další smyčcové nástroje (violoncello, kontrabas) se v krajském kole představily dne 3.dubna v ZUŠ Zlín.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! 

 

  

 

HOUSLE

 

0. kategorie 

 

Januš David (Hrachová, Jelínková) 2.místo 

 

Kudělová Dora (Kratochvílová, Kratochvíl) 3.místo 

 

IV. kategorie

 

Kratochvíl Antonín (Kratochvílová, Kratochvíl) 1.místo

 

VIII. kategorie

 

Přádková Martina (Kratochvílová, Kratochvíl) 3.místo 

 

KONCERTANTNÍ OBSAZENÍ

 

III.kategorie

 

Koncertantní obsazení - Tichá, Bášová (Hrachová,Mikušek) - 3.místo 

 

VIOLONCELLO

 

VIII. kategorie

 

 

 

Jelínek Pavel (Pimek, Jelínková) 1. místo NP

 

 

 

KONTRABAS

 

III.kategorie

 

Pivovarčíková Barbora (Vémolová) 2.místo

 

IV.kategorie

 

Stromšík Václav (Vémolová) 2. místo 

 

V.kategorie

 

Skalík Ondřej (Vémolová) 1. místo 

 

VI. kategorie

 

Palyza Vojtěch (Vémolová) 1. místo P

 

Návrhy na postup do ústředního kola (NP)

 

Postupy do ústředního kola (P)

 

-

 

Krajské kolo soutěžě žáků ZUŠ ve HŘE NA KLAVÍR se uskutečnilo 16. a 17. března v ZUŠ Kroměříž.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupující Zdence Juráňové přejeme mnoho úspěchů v kole ústředním, které se bude konat 20.-23.4.2017 v Praze (ZUŠ Praha 8).

 

V. kategorie

 

Kratochvíl Antonín (Kratochvíl) 2.místo

 

Sýkora Adam (Bazala) 3.místo

 

VI. kategorie (do 14 let) 

 

Pivovarčíková Barbora (Vémolová) 2.místo 

 

VII. kategorie 

 

Juráňová Zdenka (Šoborová) 1.místo P

 

VIII. kategorie

 

Hurychová Anna (Vémolová) 1.místo 

 

Postupy do ústředního kola (P)

 


 

-

 

Okresní kolo soutěžě žáků ZUŠ ve HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE se uskutečnilo 8. března v ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupujícím přejeme mnoho úspěchů v kole krajském, které se bude konat 28.3.2017 v ZUŠ Uherské Hradiště (housle, koncertantní obsazení) a 3.4.2017 v ZUŠ Zlín (violoncello, kontrabas)!

 


 

HOUSLE

 

0. kategorie 

 

Januš David (Hrachová, Jelínková) 1.místo *P

 

Kudělová Dora (Kratochvílová, Kratochvíl) 1.místo P

 

I. kategorie

 

Koléšková Marie (MIkulcová, Jelínková) 2.místo

 

II. kategorie 

 

Pernická Klára (Kratochvílová, Kratochvíl) 2.místo

 

IV. kategorie

 

Kratochvíl Antonín (Kratochvílová, Kratochvíl) 1.místo*P

 

VIII. kategorie

 

Přádková Martina (Kratochvílová, Kratochvíl) 1.místo P

 


 

VIOLONCELLO

 

VIII. kategorie

 

Jelínek Pavel (Pimek, Jelínková) 1. místo P

 


 

KONTRABAS

 

III.kategorie

 

Pivovarčíková Barbora (Vémolová) 1.místo *P

 

IV.kategorie

 

Stromšík Václav (Vémolová) 1. místo P

 

V.kategorie

 

Skalík Ondřej (Vémolová) 1. místo P

 

VI. kategorie

 

Palyza Vojtěch (Vémolová) 1. místo P

 

KONCERTANTNÍ OBSAZENÍ

 

III.kategorie

 

Koncertantní obsazení - Tichá, Bášová (Hrachová,Mikušek) - 1.místo P

 


 


 

Zvláštní ceny (*)

 

3. místo v absolutním pořadí – Januš David (housle)

 

1. místo v absolutním pořadí – Kratochvíl Antonín (housle)

 

1. místo v absolutním pořadí – Pivovarčíková Barbora (kontrabas)

 

 

 

Postupy do krajského kola (P) - 10 soutěžících

 

Januš David, Kudělková Dora, Kratochvíl Antonín, Přádková Martina, Jelínek Pavel, Pivovarčíková Barbora, Stromšík Václav, Skalík Ondřej, Palyza Vojtěch, Koncertantní obsazení 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí pořádala 1. března 2017 okresní kolo soutěžě žáků ZUŠ ve HŘE NA KYTARU.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupujícím přejeme mnoho úspěchů v kole krajském, které se bude konat 5.4.2017 v Kroměříži!

 

0.b) kategorie - do 9 let

 

Kuipers Amálie (Horecký) - 1. místo P

 

0.c) kategorie - do 10 let

 

Románek Jan (Horecký) - 1. místo P

 

I.kategorie - do 11 let

 

Heřman Šimon (Butor) - 1. místo P

 

II.kategorie - do 12 let

 

Novosad Jan (Horecký) - 1. místo P

 

V.kategorie - do 15 let

 

Dvořák Jiří (Horecký) - 1.místo *P

 

*1. místo v absolutním pořadí – Dvořák Jiří (Horecký)

 

Postupy do krajského kola (P)

 


 


 

-

 

Okresní kolo soutěžě žáků ZUŠ ve HŘE NA KLAVÍR se uskutečnilo 23. února v ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm.

 

Všem žákům a pedagogům, kteří uspěli gratulujeme! Postupujícím přejeme mnoho úspěchů v kole krajském, které se bude konat 16.-17.3.2017 v ZUŠ Kroměříži!

 

0. kategorie (do 8 let)

 

Vránová Terezie (Bazala) 1.místo

 

I. kategorie (do 9 let)

 

Machová Dorota (Holišová) 2.místo

 

Daňková Anna (Vaculíková) 

 

II. kategorie (do 10 let)

 

Příleská Eliška (Jelínková) 1. místo

 

Soušek Michael (Kratochvíl) 1. místo

 

Kubjátová Markéta (Jelínková) 2.místo

 

Hlaváčová Anna  (Bazala) 2. místo

 

IV. kategorie (do 12 let)

 

Machová Barbora (Holišová) 2.místo

 

Valoušková Františka (Vémolová) 2. místo

 

Kubjátová Klára (Jelínková) 2.místo

 

Zátorský Daniel (Vémolová) 3. místo

 

Radová Nela (Vaculíková) 

 

V. kategorie (do 13 let)

 

Kratochvíl Antonín (Kratochvíl) 1.místo*P

 

Sýkora Adam (Bazala) 1.místo*P

 

VI. kategorie (do 14 let) 

 

Pivovarčíková Barbora (Vémolová) 1.místo P

 

Hurychová Beata (Vémolová) 2.místo

 

Kutěj Viktor (Bazala) 2.místo

 

VII. kategorie (do 15 let)

 

Juráňová Zdenka (Šoborová) 1.místo*P

 

VIII. kategorie (do 16 let)  

 

Hurychová Anna (Vémolová) 1.místo P 

 

IX. kategorie (do 18 let)

 

Jenčo David  (Kratochvíl) 2. místo

 


 

Zvláštní ceny (*)

 

3. místo v absolutním pořadí – Kratochvíl Antonín 

 

3. místo v absolutním pořadí – Sýkora Adam 

 

1. místo v absolutním pořadí – Juráňová Zdenka

 

 

 

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

 

Kratochvíl Antonín, Sýkora Adam, Pivovarčíková Barbora, Juráňová Zdenka, Hurychová Anna

 

 

 

Soutěž pěveckých sborů Chrám i tvrz Vsetín

 

Zvláštní ocenění p. Ježíkové  za vedení sboru a skladatelskou činnost

 

DPS Stonožka 2.místo

 

DPS miniDIZO 1.místo

 

 

 

1.ročník celostátní klavírní přehlídky PIANOFORTE PER TUTTI aneb klavír pro všechny, Příbor

 

Vránová Tereza – stříbrné pásmo v 1.kat.

 

Kutěj Viktor – stříbrné pásmo v 6.kat.

 

Sýkora Adam – zlaté pásmo v 6.kat.

 

Hlaváčová Helena – stříbrné pásmo v 1.kat.

 

Hlaváčová Anna – stříbrné pásmo v 3.kat.

 

Radová Nela – stříbrné pásmo ve 3.kat.

 

Daňková Anna – stříbrné pásmo ve 3.kat.

 

Srba Štěpán - zlaté pásmo a zvláštní ocenění za provedení skladby P.Bazaly - Vlnky

 

Sýkora Adam – zvláštní ocenění za provedení skladby A.Coplanda

 

p.uč. Bazala, p.uč. Vaculíková

 

 

 

Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů, krajské kolo Chropyně

 

miniDIZO – zlaté pásmo/ p.uč. E.Ježíková

 

 

 

Taneční soutěž Prostory 2017, Postřelmov

 

junioři – Z nebes, zvláštní ocenění, 1.místo – Hanging tree, Hlavní cena – Možnost volby

 

choreo: D.Varga Vašíčková

 

Festival komornej hudby Čadca 2017

Zlaté pásmo, Cena festivalovej rady - SEXTETO - ZOBCOVÉ FLAUTY - Jakub Triebenekl, Anna Skýpalová, Markéta Janovská, Ludmila Lukášová, Aneta Kotrlová, Ondřej Šnajdr pod vedením p.uč. Zuzany Haikerové

 

 Literární a výtvarná soutěž EVROPA VE ŠKOLE

 

čestné uznání - JAN GÁŠEK (p.uč. H.Galbavá)

 

Mezinárodní soutěžní výtvarný a literární projekt Evropa ve škole představuje úspěšnou formu vzdělávání a výchovy k evropskému myšlení.

Je určen dětem a mladým lidem od 5 do 21 let ze všech typů škol (včetně mateřských a uměleckých) a školských zařízení.

Projekt je organizován nepřetržitě od roku 1953 ve 33 zemích, nejdříve pod názvem Den evropských škol, poté Evropa ve škole.


Vlastní výtvarná a literární soutěž  se tradičně odvíjí postupovým způsobem od školních kol přes krajská kola a vrcholí kolem ústředním.

 Charakteristika soutěže
  • soutěž pro mladé děti a mládež 5 - 21 let
  • rozvoj uměleckého nadání a tvořivosti, výchova k evropanství
  • 53letá tradice, aktuálně účast asi 17 zemí

 


 


 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

 

juniorská i dospělá kategorie - zlato

 

 

 

XI. MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ DECHOVÝCH NÁSTROJŮ BRNO, ŽESTĚ BRNO

 

Ondřej Tomečka (trubka, p.uč. A.Kučera)  - čestné uznání 

 

 

 

XII. CONCORSO INTERNAZIONALE MUSICA INSIEME (BENÁTKY, ITÁLIE)

 

Žáci školy Viktor Kutěj Anna Hlaváčová se zúčastnili mezinárodní soutěže XII. Concorso Internazionale MUSICA INSIEME v Itálii. S panem učitelem Petrem Bazalou a rodiči vyrazili na prestižní klavírní soutěž do Benátek. Ve velké celosvětové konkurenci vybojovala Anička Hlaváčová nádherné 4. místo a Viktor Kutěj získal diplom za účast!  

 


 

GRATULUJEME! :)

 


 

 

 

 1-misto-chram-i-tvrz016.jpg2-misto-chram-i-tvrz017.jpgdiplomy-smycce-kraj021.jpgdiplomy-smycce-kraj022.jpgdiplomy-smycce-kraj023.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor009.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor012.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor013.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor014.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor015.jpgminidizo-diplom114.jpgpribor-klavir018.jpgpribor-klavir019.jpg 

 

 

 

 

 

 1-misto-chram-i-tvrz016.jpg2-misto-chram-i-tvrz017.jpgdiplomy-smycce-kraj021.jpgdiplomy-smycce-kraj022.jpgdiplomy-smycce-kraj023.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor009.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor012.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor013.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor014.jpgchram-i-tvrz-+-klavir-pribor015.jpgminidizo-diplom114.jpgpribor-klavir018.jpgpribor-klavir019.jpgIMG_0206.JPGIMG_0212.JPGIMG_0228.JPGIMG_0235.JPGprostory-2017.jpgProstory-2017_.jpgProstory2017__.jpg