OSKÁREK 2016

příklad soutěžního gifu:

 

VÝSLEDKY OSKÁRKA 2016

 kino-OSKAREK-2016-ani-12-18-umisteni.jpgkino-OSKAREK-2016-ani-film-5-12-hodnoceni.jpgkino-OSKAREK-2016-short-5-12-umisteni.jpgkino-OSKAREK-2016-short-12-18-umisteni.jpg 

 

Soutěž pro mladé animátory a filmaře OSKÁREK je opět tady. Pokud jste studenti základní umělecké školy a vytváříte ve výtvarném oboru animované filmy, jste na správném místě!

Již 4. ročník této jedinečné soutěže se uskuteční 1. prosince tohoto roku v Kině Svět ve Valašském Meziříčí. Posbírejte tedy svá filmová dílka, které jste natočili za poslední rok a přihlaste je do soutěže.

Díky našim partnerům a sponzorům se bude opět soutěžit o věcné ceny! Kromě šance na výhru se můžete také těšit na workshopy s předními českými animátory. Letošní ročník Oskárka poctí svou návštěvou Pavel Ondrašík, jehož práci si můžete prohlédnou zde:

Vyplněnou přihlášku spolu se soutěžními filmy odesílejte na e-mail hajdyla@zus-vm.cz (pro odeslání filmů využijte online úschovny)

To vše je třeba učinit do pátku 18. listopadu 2016. Následující čtyři dni bude odborná porota vybírat finalisty soutěže, kteří budou ocenění na slavnostním promítání v Kině Svět ve Valašském Meziříčí. 22. listopadu obdržíte zprávu o případném postupu do finále.

Těšit se můžeme také na uzavřený boj filmových prací studentů pěti základních škol z Valašského Meziříčí, kteří svými dílky obohatí toto filmové klání.

Pro jakékoli bližší informace kontaktujte organizátora soutěže:

MgA. Petr Hajdyla, tel: 733 373 660, e-mail: hajdyla@zus-vm.cz

nebo sledujte tento web, kde budou přibývat podrobnější informace.

příklad soutěžního filmu:

 Za podporu děkujeme Městu Valašské Meziříčí, Kulturnímu zařízení města Valašského Meziříčí, společnosti ROBE lighting s.r.o., CS CABOT spol. s r.o., NIKON spol. s r.o.