PAVEL ŠPORCL v ZUŠ

Vynikající houslový virtuóz ve Valmezu znovu povede houslové lekce

21.7.2015 09:03
Vynikající houslový virtuóz ve Valmezu znovu povede houslové lekce
sobota 24. 10. 2015 a neděle 25. 10. 2015 Houslové kurzy Pavla Šporcla ve Valašském Meziříčí Vynikající český houslový virtuóz Pavel Šporcl povede ve Valašském Meziříčí houslové lekce pro žáky základních uměleckých škol. Sektání s osobnost vynikajícího muzikanta a člověka Pavla Šporcla bude jistě inspirujícím momentem nejen pro samotné žáky houslové hry, ale i pro pasivní účastníky lekcí a veřejnost

Houslový mistr, vroucí krev a temperament!

20.7.2015 09:10
Houslový mistr, vroucí krev a temperament!
Koncertem  houslového virtuóza Pavla Šporcla a cikánské cimbálové kapely Gipsy Way Ensemble zahájila ZUŠka další ročník Festivalu Alfréda Radoka 2015. Jakým aplausem odměnil vyprodaný sál všechny účinkující uvidíte v reportáži Regionální televize CZ - https://www.youtube.com/watch?v=eqFGcqb5hU0.

Houslové WORKSHOPY Pavla Šporcla pro žáky základních uměleckých škol

22.10.2014 12:18
Houslové WORKSHOPY Pavla Šporcla pro žáky základních uměleckých škol
Vynikající český houslový virtuóz Pavel Šporcl se po svém loňském koncertu v Kulturním zařízení vrací do Valašského Meziříčí, tentokrát ale v jiné roli.  Ve Valašském Meziříčí povede houslové lekce pro žáky základních uměleckých škol. Workshopy probíhají v pátek 3. 10. a v sobotu 4. 10. 2014, první lekce začíná v 10:00 hodin.

Pavel ŠPORCL poprvé ve Valašském Meziříčí

13.6.2013 12:06
Pavel ŠPORCL poprvé ve Valašském Meziříčí
Jeden z našich nejlepších houslových virtuózů přijede ve dnech 12. a 13. 5. 2013 do Valašského Meziříčí představit divákům svůj nový recitál La Folia. Koncert, který bude zahájením dnes již prestižního Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka, slibuje nevšední zážitek zejména díky zcela ojedinělé kombinaci hráče na moderní „modré“ housle a orchestru dobových nástrojů Czech Ensemble Baroque. V rámci koncertu zazní jedno z nejnáročnějších děl světové houslové literatury. Pavel Šporcl se také sejde s místními mladými hudebníky v připravované besedě.