WORKSHOPY s umělci

Workshop s... tanečnicí JANOU RYŠLAVOU

13.9.2019 07:51
Workshop s... tanečnicí JANOU RYŠLAVOU
Na začátku března přijela nadaná tanečnice Jana Ryšlava, která spolu s Jindrou Panským představila umění taneční techniky partnering.

Workshop s ..... videokouzelníkem MICHALEM ORSAVOU A MICHAELOU LOVECKOU

13.9.2019 07:40
Workshop s ..... videokouzelníkem MICHALEM ORSAVOU A MICHAELOU LOVECKOU
Brněnský rodák, reklamní režisér, scénárista, kreativec a video kouzelník Michal Orsava přijal pozvání a přijel na začátku března do Valašského Meziříčí. Workshop pro žáky animace a další nadšence audiovizuální tvorby sklidil obrovský úspěch. Spolu se svou kolegyní – grafičkou a animátorkou - Michaelou Loveckou představili všem návštěvníkům svou tvorbu a předali zajímavé tipy a triky.  Tisková zpráva zde

Workshop s... bubeníkem MILOŠEM DVOŘÁČKEM

12.4.2016 10:21
Workshop s... bubeníkem MILOŠEM DVOŘÁČKEM
Na konci března zavítal na ZUŠ Alfréda Radoka, Valašské Meziříčí profesionální hráč na bicí - Miloš Dvořáček.

Workshop s... bubeníkem PAVLEM VALDMANEM

8.3.2016 12:33
Workshop s... bubeníkem PAVLEM VALDMANEM
Do Valašského Meziříčí zavítal skvělý bubeník.

Workshop s... izraelským jazzovým kytaristou ASSAFEM KEHATI

7.3.2016 10:08
Workshop s... izraelským jazzovým kytaristou ASSAFEM KEHATI
Vynikající jazzový kytarista světové třídy a skladatel působící v USA Assaf Kehati navštívil v dubnu 2014 Valašské Meziříčí poprvé. Večer 6.3.2016 se do Valašského Meziříčí vrátil a vystupoval v sále Kulturního zařízení. V podvečer, před svým koncertem, svůj čas věnoval také žákům ZUŠ Alfréda Radoka.

Workshop s... režisérem LUĎKEM RICHTEREM

1.2.2016 10:22
Workshop s... režisérem LUĎKEM RICHTEREM
V prosinci měli mladí divadelníci znovu příležitost spolupracovat s režisérem a divadelníkem MgA. Luďkem Richterem. Celý den žáci literárně-dramatického oboru paní učitelky Bohumily Plesníkové pracovali na své nové divadelní inscenaci, pod vedením zkušeného divadelníka Luďka Richtera.

Workshop s... animátory ZUZANOU BAHULOVOU a PAVLEM HRUBOŠEM

1.2.2016 08:59
Workshop s... animátory ZUZANOU BAHULOVOU a PAVLEM HRUBOŠEM
V rámci 3. ročníku Oskárku se uskutečnily 2 workshopy s předními českými animátory - Zuzanou Bahulovou a Pavlem Hrubošem. Žáci animace mohli pracovat pod jejich vedením, dozvědět se mnoho o jejich tvorbě a získat nové poznatky z oboru animace.

Workshop s... houslistou PAVLEM ŠPORCLEM

27.8.2015 08:35
Workshop s... houslistou PAVLEM ŠPORCLEM
sobota 24. 10. 2015 a neděle 25. 10. 2015 Vynikající houslový virtuóz ve Valmezu znovu povede houslové lekce Houslové workshopy Pavla Šporcla

Workshop s... animátorkou ZUZANOU BAHULOVOU

20.5.2015 09:22
Workshop s... animátorkou ZUZANOU BAHULOVOU
Studenti Animace ZUŠ Alfréda Radoka se zúčastnili jedinečného workshopu. Zuzana Bahulová, talentovaná doktorandka animované tvorby předávala své zkušenosti v Muzejním a galerijním centru VM.

Workshop s... cembalistou MARTINEM HROCHEM

22.10.2014 14:21
Workshop s...  cembalistou MARTINEM HROCHEM
V pondělí 20. 10. 2014 vedl cembalista Martin HROCH v naší ZUŠ seminář určený žákům základních uměleckých škol na téma: Problematika intepretace hudby 17. a 18. století.

< Předchozí
 [1/2] 2