ZUŠ Alfréda Radoka: nový školní rok zahájí festivalem Podzimní varhany

23.7.2020 09:27
ZUŠ Alfréda Radoka: nový školní rok zahájí festivalem Podzimní varhany
Prvního září odstartuje tradiční mezinárodní festival Podzimní varhany. Špičkoví hudebníci z celého světa se valašskomeziříčskému publiku představí v rámci série několika koncertů, kterou odstartují v úterý 1. září 2020. Jedinečný program nabídne nejen sólové koncerty, ale i mimořádný vzdělávací masterclass.

Žáci ZUŠ Alfréda Radoka opět stipendisty programu MenArt

15.6.2020 07:43
Žáci ZUŠ Alfréda Radoka opět stipendisty programu MenArt
(md) Dva žáci studující hudební obor na Základní umělecké škole Alfréda Radoka Valašské Meziříčí byli se svými pedagogy vybráni do 3. ročníku jednoletého stipendijního programu MenArt. Příští školní rok tak žáci stráví se svými mentory, špičkami ve svém oboru,  kteří jim předají to nejlepší ze svých zkušeností.

Aktuálně ze ZUŠ

15.6.2020 07:38
Aktuálně ze ZUŠ
Březnové události nám přinesly nečekané. Svět se takříkajíc zastavil a s ním i výuka na Základní umělecké škole Alfréda Radoka Valašské Meziříčí. Ze dne na den bylo potřeba přizpůsobit se novým podmínkám a začít s online výukou. Na hodinách se objevovali nejen žáci, ale i celé rodiny, které vše s nadšením pozorovaly. Mnozí rodiče se začali učit spolu s dětmi. Nová komunikace si vyžádala nové metody a postupy a bylo zapotřebí ještě větší samostatné práce žáků. „Přejít ze dne na den na distanční formu výuky byl nelehký úkol, kterého se pedagogové zhostili...

ZÁPIS KE STUDIU A TALENTOVÉ ZKOUŠKY V ROCE 2020

7.5.2020 10:12
ZÁPIS KE STUDIU A TALENTOVÉ ZKOUŠKY V ROCE 2020
Zápis ke studiu se nám blíží a s ním i talentové zkoušky. Ty kvůli událostem poslední doby proběhnou jiným způsobem než obvykle.  Talentové zkoušky pro hudební obor proběhnou v termínu 18. - 22. května 2020 v hlavní budově školy - Komenského 67.  Forma talentových zkoušek pro ostatní obory je popsána níže. Všichni zájemci o studium vyplní elektronickou přihlášku.

Obnovení výuky pro školní rok 2019/2020 od 11. 5. 2020

6.5.2020 14:47
Od pondělí 11. 5. 2020 bude obnovena kontaktní výuka.

Festival Alfréda Radoka bude v říjnu!

5.5.2020 11:02
Festival Alfréda Radoka bude v říjnu!
10. ročník multižánrového festivalu ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí se kvůli mimořádným událostem přesouvá na podzim. Posluchači se mohou těšit na stejně pestrý program, na kterém vstoupí nejen žáci školy, ale i speciální hosté, kterými jsou Michal Žáček a unikátní Brněnský kontrabasový orchestr.

Studijní materiály - poslechy - zobcová a příčná flétna

24.4.2020 10:09
Studijní materiály - poslechy - zobcová a příčná flétna
Studijní materiály pro žáky dechových nástrojů vytvořené pedagožkou Markétou Pivovarčíkovou. Jak se hrálo na zobcovou a příčnou flétnu v různých obcobích? Jednotlivé materiály naleznete v odkazech po kliknutí na jednotlivá období.

Veselé Velikonoce

6.4.2020 12:45
Veselé Velikonoce
Přejeme krásné prožiití Velikonočních svátků! kolektiv ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

10. ročník Festivalu Alfréda Radoka představí hned dva hosty: saxofonistu Michala Žáčka a unikátní Brněnský kontrabasový orchestr!

27.3.2020 13:02
Tradiční festival Základní umělecké školy Alfréda Radka Valašské Meziříčí chystá opět jedinečný program. Festival Alfréda Radoka - FAR - se uskuteční poslední týden v květnu. Posluchači se mohou těšit na vystoupení žáků všech oborů školy. Speciální hosté budou letos dva: Michal Žáček a dále unikátní Brněnský kontrabasový orchestr, se kterými vystoupí i žáci školy.

ZUŠ Alfréda Radoka otevírá dveře mladým umělcům: zápis ke studiu proběhne v květnu!

18.3.2020 10:59
Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí vyhlašuje dny otevřených dveří spojené se zápisem ke studiu. Umělecká škola s nejdelší tradicí v regionu otevře dveře novým žákům ve dnech 18. – 22. května. Zájemci o studium se tak mohou seznámit s hlavními výukovými programy, které jsou nabízený v rámci čtyřech oborů: hudebního, tanečního, výtvarného a literárně-dramatického. Během dnů otevřených dveří proběhne také vstupní přezkoušení, které je nezbytnou podmínkou pro přijetí.

< Předchozí
 [1/42] 2 3 4 ... 42