ZUŠ Alfréda Radoka otevírá své dveře novým žákům

9.4.2019 08:16
ZUŠ Alfréda Radoka otevírá své dveře novým žákům
ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, která letos slaví své 80. výročí, otevírá své dveře novým žákům. Dny otevřených dveří budou probíhat ve dnech 23. 4. – 26. 4. od13:00 –17:00 a budou spojeny se zápisem žáků do dalšího školního roku 2019/2020. V těchto dnech se mohou zájemci seznámit s hlavními výukovými programy, které jsou nabízeny v rámci hudebního, tanečního, výtvarného a literárně-dramatického oboru. V rámci dnů otevřených dveří proběhne také vstupní přezkoušení, které je nezbytné pro přijetí zájemců ke studiu, dále seznámení se s organizací výuky nebo poskytnutí dalších důležitých informací.

Audiovizuální čaroděj v ZUŠ Alfréda Radoka!

1.4.2019 11:51
Audiovizuální čaroděj v ZUŠ Alfréda Radoka!
Brněnský rodák, reklamní režisér, scénárista, kreativec a video kouzelník Michal Orsava přijal pozvání a přijel na začátku března do Valašského Meziříčí. Workshop pro žáky animace a další nadšence audiovizuální tvorby sklidil obrovský úspěch. Spolu se svou kolegyní – grafičkou a animátorkou - Michaelou Loveckou představili všem návštěvníkům svou tvorbu a předali zajímavé tipy a triky.

Festival ZUŠ Alfréda Radoka a Jaromír Nohavica

1.4.2019 07:55
Festival ZUŠ Alfréda Radoka a Jaromír Nohavica
Srdečně zveme na koncert Jaromíra Nohavici a našich žáků!

Krajská soutěž smyčců v ZUŠ Alfréda Radoka

13.3.2019 09:54
Krajská soutěž smyčců v ZUŠ Alfréda Radoka
První dubnový týden se do ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí sjedou nejlepší hráči smyčcových nástrojů z celého kraje. Ve čtvrtek 4. 4. 2019 se zde uskuteční krajské kolo celorepublikové soutěže v Komorní hře s převahou smyčcových nástrojů.

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

26.2.2019 12:51
Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

Petr Kabil vzdělával trumpetisty ve Valmezu

18.2.2019 15:24
Petr Kabil vzdělával trumpetisty ve Valmezu
Středa 6. února 2019 patřila trubkovému semináři, který se uskutečnil v ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí. Jako přednášející přijal pozvání Petr Kabil, vynikající sólový trumpetista Janáčkovy filharmonie Ostrava a dlouholetý pedagog, který přednesl nejnovější poznatky o problematice hry na trubku.

Prestižní recitační soutěž opět ve Valmezu

11.2.2019 09:47
Již po šedesáté druhé se letos uskuteční soutěžní recitační přehlídka s nejdelší tradicí v České republice – Wolkrův Prostějov. Účastnit se jí mohou jak sóloví recitátoři, tak i divadelní a recitační soubory, jejichž vystupující členové ukončili 9. třídu ZŠ nebo odpovídající třídy víceletého gymnázia, přičemž horní věková hranice není stanovena.

MIBIDIZO zazpívá pro UNICEF

11.2.2019 09:16
MIBIDIZO zazpívá pro UNICEF
Dětský pěvecký sbor MIBIDIZO ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí zazpívá pro akci - Zpíváme pro UNICEF: Pěvecké sbory pomáhají dětem.

Zlaté MIBIDIZO

1.2.2019 10:35
Dětský pěvecký sbor MIBIDIZO ze Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí si vyzpíval zlaté pásmo na soutěži IUVENTUS IN PRAGA CANTAT 2019. Šestý ročník mezinárodního festivalu dětských a mládežnických pěveckých sborů se konal 18. – 20. 1. 2019 v koncertním sále Pražského Hlaholu. Soutěže se kromě českých sborů zúčastnily také sbory z Německa a Lotyšska.

IUVENTUS in Praga Cantat 2019 - ZLATÉ PÁSMO PRO MIBIDIZO A NEJLEPŠÍ DIRIGENTSKÝ VÝKON

22.1.2019 14:32
MIBIDIZO - ZLATÉ PÁSMO  Gratulujeme k prvenství v soutěži IUVENTUS in Praga Cantat 2019!  ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY ZA NEJLEPŠÍ DIRIGENTSKÝ VÝKON -Eva Ježíková. GRATULUJEME!

< Předchozí
 [1/39] 2 3 4 ... 39