tiskové zprávy

Krásné prázdniny 

30.6.2022 07:39
Krásné prázdniny
Děkujeme za uplynulý školní rok, přejeme krásné léto a těšíme se zase naplno v září!

Tanečníci ZUŠ Alfréda Radoka slaví úspěchy 

15.6.2022 15:45
Tanečníci ZUŠ Alfréda Radoka slaví úspěchy
Letošní soutěžní sezóna byla pro tanečníky Základní umělecké školy Alfréda Radoka a Tanečního centra Valmez opět velmi úspěšná. První červnový víkend 3. - 5. června se jak mladší, tak i starší tanečníci rozjeli do různých koutů republiky, aby na několika soutěžích předvedli své kvality a ukázali, že dokáží obstát nejen v celorepublikové, ale i mezinárodní konkurenci.

Velké úspěchy žáků ZUŠ Alfréda Radoka! Gratulujeme! 

17.5.2022 08:52
Velké úspěchy žáků ZUŠ Alfréda Radoka! Gratulujeme!
(md) Žáci základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí opět předvedli své kvality a ukázali, že dokáží obstát v konkurenci mladých umělců. Na soutěžích vyhlašovaných ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy, kde se porovnávají žáci právě uměleckých škol, získali krásná ocenění a probojovali se i do celostátních kol, na která se v blízké době chystají.

Našlapaný konec školního roku v ZUŠ Alfréda Radoka: letos spolu s HRADIŠŤANEM 

17.5.2022 08:48
Našlapaný konec školního roku v ZUŠ Alfréda Radoka: letos spolu s HRADIŠŤANEM
(md) Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí nabídne meziříčskému publiku během května a června rozmanitý program. Příznivci a milovníci umění se mohou těšit na koncerty, taneční večery či divadla. Nebude chybět ani tradiční Festival Alfréda Radoka, který se uskuteční 13. – 18. června, na jehož hlavním koncertě vystoupí ojedinělé seskupení HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica spolu s žáky školy.  

DEN TANCE 2022 

29.4.2022 22:05
DEN TANCE 2022
Po celém světě se 29. dubna slaví Den tance a i my se k oslavě přidáváme! Protože tanec tvoří důležitou součást naší umělecké školy! TANEC • HUDBA • VÝTVARNÉ UMĚNÍ • DIVADLO video by: Buduju.cz žáci: Veronika Podzemná, Helena Hlaváčová, Nikola Němcová, Anežka Sýkorová ped. vedení: Denisa Varga Vašíčková, Helena Galbavá, Iva Vémolová

Návrat p. učitele Máši z nemocenské 

28.4.2022 09:10
Oznamuje žákům pana učitele Máši, že v úterý 3. 5. 2022 se pan učitel vrací zpět do zaměstnání. Od tohoto dne bude probíhat výuka podle původních rozvrhů.  Děkujeme za spolupráci.

Hledáme parťáka na pozici PR manažer/ka školy 

26.4.2022 14:37
Hledáme parťáka na pozici PR manažer/ka školy
Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR manažer/ka školy.

Veselé Velikonoce  

13.4.2022 13:41
Veselé Velikonoce
Krásné velikonoční svátky přeje kolektiv ZUŠ Alfréda Radoka!

Na Festivalu Alfréda Radoka letos vystoupí HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica  

5.4.2022 08:05
(md) Tradiční festival Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí – Festival Alfréda Radoka (FAR) se nezadržitelně blíží. Na týden plný hudby, tance a divadla se můžeme těšit od 13.–18. června. Představí se školní sbory, smyčcový orchestr, žáci na dechové nástroje, bicí seskupení, žáci literárně-dramatického oboru a mnoho dalších. Vyvrcholením celého festivalu bude společný koncert žáků školy s ojedinělým seskupením HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica v sobotu 18. června v amfiteátru ve Valašském Meziříčí. (md) Tradiční festival Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí – Festival Alfréda Radoka (FAR) se nezadržitelně blíží. Na týden plný hudby, tance a divadla se můžeme těšit od 13.–18. června. Představí se školní sbory, smyčcový orchestr, žáci na dechové nástroje, bicí seskupení, žáci literárně-dramatického oboru a mnoho dalších. Vyvrcholením celého festivalu bude spole

Zápis ke studiu se blíží: ZUŠ Alfréda Radoka otevírá dveře mladým talentům! 

22.3.2022 08:50
Zápis ke studiu se blíží: ZUŠ Alfréda Radoka otevírá dveře mladým talentům!
(md) Na poslední týden v dubnu vyhlašuje Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí dny otevřených dveří spojené se zápisem ke studiu ve školním roce 2022/2023. Zájemci o studium se mohou ve dnech 25. – 29. dubna od 13:00 – 17:00 přijít seznámit s hlavními výukovými programy, které jsou nabízeny ve čtyřech oborech: hudebním, tanečním, výtvarném a literárně-dramatickém. Během dnů otevřených dveří bude probíhat také vstupní přezkoušení, které je nezbytnou podmínkou pro přijetí ke studiu.

< Předchozí
 [1/50] 2 3 4 ... 50