První školní den - informace

22.8.2019 09:07
 První školní den - informace
Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. září 2019 Všichni žáci, noví i ti, kteří navštěvovali školu v minulém roce, si musí individuální časy výuky domluvit se svým učitelem. Domluva bude možná v pondělí 2. září od 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00. Pro rozvrhy kolektivní výuky se taktéž kontaktujte s učitelem.

Podzimní varhany opět ve Valmezu

16.8.2019 06:22
Klenby valašskomeziříčského kostela Nanebevzetí Panny Marie opět rozezní tóny varhan. Mezinárodní festival Podzimní varhany představí špičkové hudebníky z celého světa. Jedinečný program nabídne nejen sólovou varhanní hudbu, ale letos poprvé zazní i hudba komorní. Hostem festivalu bude také všem známý Marek Eben, který spolu s Tomášem Thonem představí valašskomeziříčskému publiku nový příběh.

Pestrý a úspěšný rok ZUŠ Alfréda Radoka

9.7.2019 10:40
Pestrý a úspěšný rok ZUŠ Alfréda Radoka
Uplynulý školní rok 2018/2019 byl pro meziříčskou uměleckou školu zcela výjimečný a to hned z několika důvodů. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí nejenže oslavila 80. výročí od založení školy, ke kterému si nadělila velmi speciální koncert, ale její žáci také získali několik významných ocenění.

D-company získali titul Mistři České republiky

13.6.2019 12:45
D-company získali titul Mistři České republiky
Tanečníci skupiny D-company, kteří působí pod Základní uměleckou školou Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, vybojovali v pátek 7. června titul Mistrů České Republiky. Obhájili tak své prvenství z mistrovství Moravy a ukázali, že dokáží obstát v konkurenci z celé republiky.

ZUŠ Alfréda Radoka slaví 80. narozeniny

10.6.2019 08:50
ZUŠ Alfréda Radoka slaví 80. narozeniny
Meziříčská základní umělecká škola s nejdelší tradicí v regionu letos slaví 80. výročí. Velké slavnosti probíhají v rámci Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka, který odstartoval koncertem pěveckých sborů. Nadupaný program vyvrcholí koncertem žáků ZUŠ s Jaromírem Nohavicou v sobotu 15. června v 18:00 v parku u Zámku Kinských.

Sedm statečných ze ZUŠ Alfréda Radoka

10.6.2019 08:45
Sedm statečných ze ZUŠ Alfréda Radoka
Jedinečný projekt veřejných základních uměleckých škol Zlínského kraje a Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín „Malí velcí filharmonici“ se letos týkal i žáků a pedagogů Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí. Ti spolu s ostatními žáky ZUŠ z celého okolí nacvičili náročný repertoár, který zazněl v koncertních sálech po celém kraji.

Úspěšný rok pěveckého sboru miniDIZO

10.6.2019 08:37
Úspěšný rok pěveckého sboru miniDIZO
Dětem pěveckého sboru miniDIZO Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí je možná pouze okolo 11 let, ale už nyní vyhrávají celostátní soutěžní přehlídky. Sbor pod vedením Evy Ježíkové ukázal, že i v tak mladém věku mohou děti konkurovat sborům z celé České republiky a umisťovat se na těch nejvyšších příčkách.

Žáci ZUŠ Alfréda Radoka zakoncertují s Jaromírem Nohavicou

15.5.2019 11:30
Žáci ZUŠ Alfréda Radoka zakoncertují s Jaromírem Nohavicou
Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí slaví 80. výročí! Hlavní oslavy proběhnou v měsíci červnu v rámci Festivalu Alfréda Radoka - FAR. K oslavám se připojí se svými vystoupeními žáci i soubory napříč všemi obory.

Klavírní naděje na soutěži v Itálii

10.5.2019 09:33
Klavírní naděje na soutěži v Itálii
Nadaný žák ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí - Štěpán Srba - si vybojoval na prestižní mezinárodní soutěži MUSICA INSIEME v italských Benátkách nádherné 3. místo.

Tanečníci ze ZUŠ mistry Moravy

10.5.2019 09:24
Tanečníci ze ZUŠ mistry Moravy
Žáci meziříčské Základní umělecké školy Alfréda Radoka a skupiny D-company dosahují na soutěžích jedinečných výsledků. Jedním z nich je titul Mistrů Moravy, který si vybojovali s choreografií Near the Truth na soutěžní tour Taneční skupina roku 2019 na konci dubna.

< Předchozí
 [1/40] 2 3 4 ... 40