10. Mikulášení je za dveřmi

10. Mikulášení je za dveřmi

Dechový orchestr JazzZUŠák Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí opět chystá tradiční akci s názvem Mikulášení. Soubor čítající téměř 40 členů se meziříčskému publiku představí pod vedením dirigenta a strůjce akce Jaromíra Kužely v sobotu 8. prosince. Od 18:00 se ve Velkém sále Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí mají posluchači na co těšit! Čeká je nejen vystoupení jedinečného JazzZUŠáku, ale také speciální host.

Na posluchače čeká pestrý program, skvělá hudba, talentovaní sólisti a neopakovatelná atmosféra. To potvrzuje také ředitel školy Petr Hajdyla: „Vystoupení JazzZUŠáku je pro publikum vždy velmi intenzivním zážitkem. Jejich nespoutaná energie, výborné instrumentální výkony a sklady jsou příslibem příjemně strávených chvil.“

Další nářez swingu, latiny a jazzu slibuje letošní host - Big Band Konzervatoře Brno. Vedení a dirigování souboru se ujal Mojmír Bártek, dlouholetý sólista, skladatel a aranžér Orchestru Gustava Broma.

Program letošní hudební nadílky tak bude opět velmi pestrý a potěší i pobaví posluchače všech věkových kategorií. „Už se těším na každoročně úžasnou atmosféru, sál plný skvělého obecenstva, vynikající hudební výkony a legraci.“ říká Jaromír Kužela.

Nenechte si ujít saxofony, trubky, klarinety, kytary a bicí 8. prosince v akci. Vstup na Mikulášení je dobrovolný.