Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

A OSTATNÍ SOUTĚŽE ROKU 2021/2022

PIANOFORTE PER TUTTI ANEB KLAVÍR PRO VŠECHNY - CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA PŘÍBOR (28. a 29. 4. 2022)

Barbora Machová, ze třídy Petra Bazaly, zlaté pásmo v 9. kategorii


KRAJSKÉ KOLO - SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU (28. 4. 2022)

Č.Název souboru (soutěžící)ZUŠ (pedagog, korepetitor)Pás
mo
Kategorie: 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – I. Dětská taneční tvorba (do 8,99 let, 2–7 minut)
1 Petrklíč k jaru klíč (12 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) S*
Kategorie: 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – II. Dětská taneční tvorba (do 10,99 let, 2–8 minut)
1 Na dvorečku (11 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*P
2 Voděnka (Drdová, Frňková, Hrušková, Kubínová, Pavlíčková, Řezníčková, Sagáčiková, Škrabánková, Trochtová, Žarloková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) S
Kategorie: 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – III. Taneční tvorba a interpretace (do 12,99 let, 2–8 minut)
1 Holubička (Dřímalová, Frydrych, Podzemná, Polášková, Stavinoha, Stavinoha, Švidrnochová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) S*
Kategorie: 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – IV. Taneční tvorba a interpretace (do 15,99 let, 2–10 minut)
1 Hymnus (15 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*
2 Circle (Hlaváčová, Holčáková, Janošková, Mašková, Mrnuštíková, Pospíšilová, Vavříková, Veselá) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Denková)
3 Molecules (Canibal, Frydrych, Golasová, Hlaváčová, Holčáková, Juříčková, Kopecká, Staňková, Trefilová, Veselá) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) S*
4 (De)fragmentace (Brodková, Cahlíková, Klanicová, Klimentová, Klosová, Kubjátová, Pavelková, Vlčková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) S*
5 Vstávej Marjánko! (Brodková, Cahlíková, Klanicová, Klimentová, Klosová, Kubjátová, Pavelková, Piškulová, Sekulová, Vlčková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) B
Kategorie: 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – V. Taneční tvorba a interpretace (do 18,99 let, 2–10 minut)
1 Listí (Cahlíková, Hrachovcová, Hrušková, Klanicová, Klimentová, Konečná, Piškulová, Sekulová, Vaverková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*

Zvláštní ceny (*)

  • Ocenění za lehkost a poetiku v tanci. – Petrklíč k jaru klíč (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za zpracování tématu a taneční provedení – Voda voděnka (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za vztahové naslouchání v tanci. – Holubička (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za dynamiku a expresivitu v tanci. – Molecules (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za scénickou kompozici. – Hymnus (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za využití minimalismu v tanci. – (De)fragmentace (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za vnitřní napětí a interpretaci. –  (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Ocenění za kultivovaný taneční projev. – Listí (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 

Postupy do ústředního kola (P) - 1 soutěžící

  • Na dvorečku - ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

Návrhy na postup do ústředního kola (NP)

  • Circle - ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (ZUŠ Valašské Meziříčí)



20. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE "PRO BOHEMIA OSTRAVA 2022" (7. - 10. 4. 2022) 

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Ce
na
Kategorie:  0. kategorie oboru hra na klavír
1 Matušíková Isabela ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (J. Kratochvíl) Čestné uznání 1. stupně

 

 

KRAJSKÉ KOLO - HRA NA CIMBÁL, DUDY, KOMORNÍ HRA S CIMBÁLEM A S DUDAMI A HRA SOUBORŮ LID. HUDBY (8. 4. 2022)

 

 Příjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru (soutěžící)
ZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VII. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
Janíková Vendula ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 24,00 1.P
Musilová Julie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,50 1.
Staňková Mahulena ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,50 1.
Kategorie: 5.3 Komorní hra s cimbálem, komorní hra s dudami – IV. kategorie (do 18 let, 6–8 minut)
Cimbálové duo (Janík, Janíková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 23,25 1.P

 

Postupy do ústředního kola (P) - 2 soutěžící

  • Janíková Vendula (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)


KRAJSKÉ KOLO - SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ HRA BICÍCH NÁSTROJŮ (7. 4. 2022)

SÓLOVÁ HRA NA BICÍ SOUPRAVU 

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie:  2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – I. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
1 Tvrdoň Lukáš ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 21.75 1.
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – IV. kategorie (do 14 let, 3–5 minut)
2 Kratochvíl Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kužela) 21,5 1.
2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – V. kategorie (do 15 let, 3–6 minut)
3 Bazel Jaromír ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Marek) 21.75 1.
 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – VI. kategorie (do 16 let, 4–7 minut)
4 Ševčík Matěj ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 21,75 1. 
2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – VIII. kategorie (do 18 let, 5–8 minut)
5 Ivasjuk Adam ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 19,5 2.


SOUBOROVÁ HRA NA BICÍ SOUPRAVU  

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie:  2.2.2 Souborová hra na bicí nástroje od 5 do 15 členů – II. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
1 Wee drummers (Ezechýlová, Hruška, Knápek, Kramolišová, Románek, Vybíral) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Marek) 21,0 1.
Kategorie: 2.2.2 Souborová hra na bicí nástroje od 5 do 15 členů – III. kategorie (do 15 let, 6–10 minut)
2 DRUMATIX (Ivasjuk, Jirmásek, Kratochvíl, Němec, Sýkora, Ševčík, Tvrdoň, Zubík) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl, Kužela) 23,0 1.P

 

Postupy do ústředního kola (P) - 1 soutěžící

 

  • DRUMATIX (ZUŠ Valašské Meziříčí)


KRAJSKÉ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE (4. 4. a 5. 4. 2022)

HRA NA FLÉTNU
Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: V. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
1 Horáčková Sofie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 22,20 1.
Kategorie: VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
2 Machalová Marie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 18,00 2.
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby T. Cecchino: Sonata seconda


HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU
Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 4.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
1 Juránek Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 16,80 3.
Kategorie: 4.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
2 Petrovická Hedvika ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 15,00 3.

 Zvláštní ceny pro školy

  • Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby T. Cecchino: Sonata seconda Sofii Horáčkové

OKRESNÍ KOLO - SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU (24. 3. 2022)

 

Č.Název souboru (soutěžící)ZUŠ (pedagog, korepetitor)Pás
mo
Kategorie: I. Dětská taneční tvorba (do 8,99 let, 2–7 minut)
1 Petrklíč k jaru klíč (12 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
Kategorie: II. Dětská taneční tvorba (do 10,99 let, 2–8 minut)
1 Na dvorečku (11 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*P
2 Voděnka (Drdová, Frňková, Hrušková, Kubínová, Pavlíčková, Řezníčková, Sagáčiková, Škrabánková, Trochtová, Žarloková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
Kategorie: III. Taneční tvorba a interpretace (do 12,99 let, 2–8 minut)
1 Holubička(Dřímalová, Frydrych, Podzemná, Polášková, Stavinoha, Stavinoha, Švidrnochová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*P
2 Malý princ (12 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) S*
Kategorie: IV. Taneční tvorba a interpretace (do 15,99 let, 2–10 minut)
1 Molecules (Canibal, Frydrych, Golasová, Hlaváčová, Holčáková, Juříčková, Kopecká, Staňková, Trefilová, Veselá) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*P
2 Hymnus (15 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Varga Vašíčková) Z*P
3 (De)fragmentace (Brodková, Cahlíková, Klanicová, Klimentová, Klosová, Kubjátová, Pavelková, Vlčková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
4 Vstávej Marjánko! (Brodková, Cahlíková, Klanicová, Klimentová, Klosová, Kubjátová, Pavelková, Piškulová, Sekulová, Vlčková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
5 Circle (Hlaváčová, Holčáková, Janošková, Mašková, Mrnuštíková, Pospíšilová, Vavříková, Veselá) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Denková) Z*P
6 Čarodějky (Canibal, Juříčková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Denková) B*
Kategorie: V. Taneční tvorba a interpretace (do 18,99 let, 2–10 minut)
1 Listí (Cahlíková, Hrachovcová, Hrušková, Klanicová, Klimentová, Konečná, Piškulová, Sekulová, Vaverková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P

 

Zvláštní ceny (*)

  • Zlaté pásmo s postupem – Petrklíč k jaru klíč (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Na dvorečku (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Voděnka (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Stříbrné pásmo – Malý princ (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Holubička (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Bronzové pásmo – Čarodějky (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Hymnus (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Molecules (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – (De)fragmentace (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Vstávej Marjánko! (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem –  Circle (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – Listí (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 

Postupy do krajského kola (P) - 10 soutěžících

  • Petrklíč k jaru klíč (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Na dvorečku (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Voděnka (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Holubička (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Molecules (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Hymnus (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • (De)fragmentace (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Vstávej Marjánko! (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Circle (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Listí (ZUŠ Valašské Meziříčí)


OKRESNÍ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE (9. 3. 2022, 10. 3. 2022)

HRA NA ŽESŤOVÉ NÁSTROJE

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 4.2.2 Hra na trubku – II. kategorie (do 9 let, 1–3 minut)
1 Ferdová Mariana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, korep. Jelínková) 21,00 1.*
Kategorie: 4.2.2 Hra na trubku – IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
1 Pivovarčík Tobiáš ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, korep. Jelínková) 21,20 1.P
Kategorie: 4.2.2 Hra na trubku – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
1 Býma Karel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, korep. Jelínková) 20,00 2.
Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na

 Zvláštní ceny (*)

  • Diplom pro nejmladšího účastníka – Ferdová Mariana (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 Postupy do krajského kola (P) - 1 soutěžící

  • Pivovarčík Tobiáš (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

HRA NA FLÉTNU 

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: III. kategorie (do 10 let, 3–5 minut)
1 Perutka Kryštof ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, korep. Jelínková) 20,80 2.
Kategorie: IV. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
1 Kotrlová Amálie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 20,25 2.
2 Petrovická Magdalena ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, korep. Jelínková) 19,00 2.
Kategorie: V. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
1 Horáčková Sofie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 21,25 1.P
Kategorie: VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
1 Syptáková Helena ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, korep. Jelínková) 21,00 1.P
Kategorie: VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
1 Machalová Marie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 23,00 1.*P
Kategorie: IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
1 Holubová Ema ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 19,20 2.

 Zvláštní ceny (*)

  • 3. místo v absolutním pořadí – Machalová Marie (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 Postupy do krajského kola (P) - 3 soutěžící

  • Horáčková Sofie (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Syptáková Helena (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Machalová Marie (ZUŠ Valašské Meziříčí)
HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU
Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 4.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
1 Juránek Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 21,80 1.P
Kategorie: 4.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
1 Zetková Adéla ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 20,80 2.
Kategorie: 4.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
1 Petrovická Hedvika ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, korep. Jelínková) 21,40 1.P
Kategorie: 4.1.3 Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh) – X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
1 Petrovická Anežka ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, korep. Jelínková) 18,60 2.

Postupy do krajského kola (P) - 2 soutěžící

  • Juránek Daniel (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Petrovická Hedvika (ZUŠ Valašské Meziříčí)

----------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÍ KOLO - HRA NA CIMBÁL, DUDY, KOMORNÍ HRA S CIMBÁLEM A S DUDAMI A HRA SOUBORŮ LID. HUDBY ( 2. 3. 2022) 

 Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VII. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
Janíková Vendula ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 24,00 1.P
Musilová Julie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,67 1.P
Staňková Mahulena ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,67 1.P
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VIII. kategorie (do 16 let, 8–10 minut)
Ryšica Matouš ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,00 1.
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – IX. kategorie (do 17 let, 8–10 minut)
Janíková Adéla ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 21,00 1.
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – XI. kategorie (do 26 let, 8–10 minut)
Hurychová Beata ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 22,33 1.
Kategorie: 5.3 Komorní hra s cimbálem, komorní hra s dudami – IV. kategorie (do 18 let, 6–8 minut)
Cimbálové duo (Janík, Janíková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 23,00 1.P

Postupy do krajského kola (P) - 4 soutěžící

  • Janíková Vendula (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Musilová Julie (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Staňková Mahulena (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)
(Celkový počet účastníku - 22 soutěžících)
----------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÍ KOLO - SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ HRA BICÍCH NÁSTROJŮ (23. 2. 2022)

 Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – I. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
Tvrdoň Lukáš ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 22,25 1.P
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – III. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
Knápek Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Marek) 21,50 1.
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – IV. kategorie (do 14 let, 3–5 minut)
Kratochvíl Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kužela) 23,25 1.P
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – V. kategorie (do 15 let, 3–6 minut)
Bazel Jaromír ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Marek) 23,00 1.P
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – VI. kategorie (do 16 let, 4–7 minut)
Ševčík Matěj ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 22,75 1.P
Kategorie: 2.1.1 Sólová hra na bicí soupravu – VIII. kategorie (do 18 let, 5–8 minut)
Ivasjuk Adam ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 21,50 1.P
Kategorie: 2.2.2 Souborová hra na bicí nástroje od 5 do 15 členů – II. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)

Wee drummers (Ezechýlová, Hruška, Knápek, Kramolišová, Románek,
Vybíral)

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Marek) 21,50 1.P
Kategorie: 2.2.2 Souborová hra na bicí nástroje od 5 do 15 členů – III. kategorie (do 15 let, 6–10 minut)

DRUMATIX (Ivasjuk, Jirmásek, Kratochvíl, Němec, Sýkora, Ševčík,
Tvrdoň, Zubík)

ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl,
Kužela)

24,00 1.P

 

Postupy do krajského kola (P) - 7 soutěžících

  • Tvrdoň Lukáš (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kratochvíl Daniel (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Bazel Jaromír (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Ševčík Matěj (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Ivasjuk Adam (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Wee drummers (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • DRUMATIX (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 (Celkový počet účastníku - 22 soutěžících)