8.MIKULÁŠENÍ dechového orchestru JazzZUŠák
8.MIKULÁŠENÍ dechového orchestru JazzZUŠák
28.11.2016

Mikulášské odpoledne plné skvělé jazzové muziky a nestárnoucích melodií pod názvem „Mikulášení“ zažijí příznivci kvalitní hudby v sobotu 3. prosince 2016. JazzZUŠák, dechový orchestr ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, připravuje tuto hudební nadílku pro širokou veřejnost již poosmé. Saxofony, trubky, klarinety, kytary i bicí se rozezní v Kině Svět ve Valašském Meziříčí od 18:00 hodin. Tradičně nebude chybět také zajímavý host.

JazzZUŠák pod vedením dirigenta Jaromíra Kužely hraje dnes již téměř klasickou muziku Duke Ellingtona a Leonarda Bernsteina, autora slavné West Side Story, nebo třeba píseň Route 66 od Bobbyho Troupa, tak i nečekané autory, jako je pop idol Michael Jacskon. Program letošního Mikulášení bude tedy opět velmi pestrý a potěší i pobaví posluchače napříč generacemi. „V podání téměř 40-ti mladých hráčů orchestru JazzZUŠák, jehož členové vzešli z umělecké líhně Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, se můžeme těšit skvělé odpoledne plné originální a kvalitní živé hudby.“ říká Kristýna Žlebková, PR manažerka zdejší školy.

Letošní hostem této jedinečné akce je kapela Foggy Way, která vznikla před čtyřmi lety na Základní umělecké škole Zlín. Od té doby pravidelně vystupuje na mnoha kulturních akcích, nyní se na její hudbu může těšit meziříčské publikum. Přijďte si poslechnout, jak zní swing, jazz a funky v podání Foggy Way pod vedením Viktora Kozárka.

Mikulášení proběhne v Kině Svět v sobotu 3. prosince od 18:00. Vstup na akci je dobrovolný.

Foto dechový orchestr JazzZUŠák (archiv školy):

JazzZusak-3.JPGJazzZusak-4.JPGJazzZusak-5.JPGMikulaseni-1.jpgMikulaseni-3.jpgdechovy-orchest-JazzZUSak.JPG