ZÁPIS KE STUDIU A TALENTOVÉ ZKOUŠKY V ROCE 2020

7.5.2020 10:12
ZÁPIS KE STUDIU A TALENTOVÉ ZKOUŠKY V ROCE 2020
Zápis ke studiu se nám blíží a s ním i talentové zkoušky. Ty kvůli událostem poslední doby proběhnou jiným způsobem než obvykle.  Talentové zkoušky pro hudební obor proběhnou v termínu 18. - 22. května 2020 v hlavní budově školy - Komenského 67.  Forma talentových zkoušek pro ostatní obory je popsána níže. Všichni zájemci o studium vyplní elektronickou přihlášku.

Obnovení výuky pro školní rok 2019/2020 od 11. 5. 2020

6.5.2020 14:47
Od pondělí 11. 5. 2020 bude obnovena kontaktní výuka.

Festival Alfréda Radoka bude v říjnu!

5.5.2020 11:02
Festival Alfréda Radoka bude v říjnu!
10. ročník multižánrového festivalu ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí se kvůli mimořádným událostem přesouvá na podzim. Posluchači se mohou těšit na stejně pestrý program, na kterém vstoupí nejen žáci školy, ale i speciální hosté, kterými jsou Michal Žáček a unikátní Brněnský kontrabasový orchestr.

Studijní materiály - poslechy - zobcová a příčná flétna

24.4.2020 10:09
Studijní materiály - poslechy - zobcová a příčná flétna
Studijní materiály pro žáky dechových nástrojů vytvořené pedagožkou Markétou Pivovarčíkovou. Jak se hrálo na zobcovou a příčnou flétnu v různých obcobích? Jednotlivé materiály naleznete v odkazech po kliknutí na jednotlivá období.

Veselé Velikonoce

6.4.2020 12:45
Veselé Velikonoce
Přejeme krásné prožiití Velikonočních svátků! kolektiv ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

10. ročník Festivalu Alfréda Radoka představí hned dva hosty: saxofonistu Michala Žáčka a unikátní Brněnský kontrabasový orchestr!

27.3.2020 13:02
Tradiční festival Základní umělecké školy Alfréda Radka Valašské Meziříčí chystá opět jedinečný program. Festival Alfréda Radoka - FAR - se uskuteční poslední týden v květnu. Posluchači se mohou těšit na vystoupení žáků všech oborů školy. Speciální hosté budou letos dva: Michal Žáček a dále unikátní Brněnský kontrabasový orchestr, se kterými vystoupí i žáci školy.

ZUŠ Alfréda Radoka otevírá dveře mladým umělcům: zápis ke studiu proběhne v květnu!

18.3.2020 10:59
Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí vyhlašuje dny otevřených dveří spojené se zápisem ke studiu. Umělecká škola s nejdelší tradicí v regionu otevře dveře novým žákům ve dnech 18. – 22. května. Zájemci o studium se tak mohou seznámit s hlavními výukovými programy, které jsou nabízený v rámci čtyřech oborů: hudebního, tanečního, výtvarného a literárně-dramatického. Během dnů otevřených dveří proběhne také vstupní přezkoušení, které je nezbytnou podmínkou pro přijetí.

Mimořádná opatření

10.3.2020 09:45
Mimořádná opatření
Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se od středy 11. 3. 2020 ruší až do odvolání veškerá výuka ve škole. O dalším průběhu Vás budeme operativně informovat. Děkujeme za pochopení, vedení školy Informace k vyhlášení nouzového stavu

Úspěchy žáků ZUŠ Alfréda Radoka v okresních kolech soutěží uměleckých škol

28.2.2020 08:34
Úspěchy žáků ZUŠ Alfréda Radoka v okresních kolech soutěží uměleckých škol
V průběhu února se žáci Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí zúčastnili hned několika okresních kol soutěží vyhlašovaných MŠMT. Po třech letech proběhly okresní přehlídky Literárně-dramatického oboru, Hry na kytaru a Hry na smyčcové nástroje. Do krajských kol pojede školu reprezentovat hned deset žáků!

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

20.2.2020 09:58