Akordeonisté zahráli pro Diakonii

16.6.2021 12:15
Akordeonisté zahráli pro Diakonii
Akordeonisté Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí rozjasnili svou hudbou v úterý 8. 6. 2021 odpoledne klientům i personálu zařízení Diakonie Valašské Meziříčí. Jsme rádi, že naši žáci udělali posluchačům radost. Vystoupení hudebníků komentuje Mgr. Zuzana Venturová, fundraiser organizace: „Milé kulturní odpoledne vyplněné dvěma vystoupeními akordeonistů Základní umělecké školy Alfréda Radoka prožili klienti i personál Diakonie Valašské Meziříčí v Hospic CITADELA i Domově se zvláštním režimem. Po dlouhé době tak díky zlepšující se epidemické situaci mohl být klientům nabídnut společný kulturní program. „Klienti i my, co se o ně staráme, jsme moc rádi, že nám studenti přišli zahrát a zpestřili nám svým hraním den. Srdečně za to děkujeme.“

Fotografie - divadelní představení VEČER NEJEN S ALENKOU

7.6.2021 13:16
Fotografie - divadelní představení VEČER NEJEN S ALENKOU
V sobotu 5. června probhlo vystoupení žáků literárně dramatického oboru pod vedení paní učitelky a herečky Lenky Sedláčkové. Děkujeme za velkolepý zážitek! Hráli žáci: Zuzana Bocková, Marie Hellerová, Tereza Vymětalíková a Ondřej Groh

Salón ZUŠ - Pražské jaro 2021 a Tereza Tichánková

1.6.2021 14:46
Salón ZUŠ - Pražské jaro 2021 a Tereza Tichánková
Závěrečné vystoupení účastníků výjimečného stipendijního programu MenART.  Žákyně Tereza Tichánková a paní učitelka Markéta Pivovarčíková po celý rok spolupracovaly spolu s mentorem flétnistou Janem Ostrým.

Vyhlášení výběrového řízení na nákup 2 ks pianin

26.5.2021 11:29
Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí vyzývá k podání nabídky na dodání 2 ks pianin. Podrobnosti k výběrovému řízení v dokumentech níže.

Soutěžní projekt - (NE)MOŽNÉ?

24.5.2021 11:11
Soutěžní projekt - (NE)MOŽNÉ?
Podpořte film našich žáků, který vznikl jako reakce na současnou situaci. Každý z nás ji prožívá jiným způsobem. V krátkém filmu nahlédnete pod pokličku pocitů, které během distanční výuky žákyně prožívaly.  Hlasujte zde https://www.onlinefilmfest.cz/film/133

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

19.5.2021 10:12
Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích
Na začátku května se žáci školy zúčastnily klavírní soutěžní přehlídky Pianoforte per tutti v Příboře. Soutěž probíhala online, kdy odborná porota hodnotila zaslané soutěžní videa. Za nádherné výkony žákům gratulujeme!

Kolektivní výuka od pondělí 24. 5. 2021

19.5.2021 08:52
Kolektivní výuka od pondělí 24. 5. 2021
od pondělí 24. 5. 2021 se mění podmínky pro konání kolektivní výuky na základních uměleckých školách tak, že je umožněna: Osobní přítomnost na skupinové konzultaci nebo výuce v nejvyšším počtu 10 žáků (počet pedagogů není stanoven). Žáci nejsou testování ani nemají povinnost testování dokládat. V případě, že bude žáků přítomno více než 10, musí žák, který se chce účasnit výuky splnit jednu z podmínek (s výjimkou dítěte do 6 let věku):

Kolektivní výuka od 10. května 2021 - podmínky

10.5.2021 09:42
Kolektivní výuka od 10. května 2021 - podmínky
Kolektivní výuky od 10. 5. 2021 1) Uvnitř nebo venku v maximálním počtu 3 žáků v jedné skupině žáci se netestují ani nic nedokládají 2) Venku – maximálně 30 osob ve skupině povinnost testování (nezařizuje ZUŠ) nebo doložení viz dále (pouze děti od 6 let)

Žáci ZUŠ Alfréda Radoka zabodovali na mezinárodní soutěži v Německu

30.4.2021 10:01
Žáci ZUŠ Alfréda Radoka zabodovali na mezinárodní soutěži v Německu
Žáci Základní umělecké školy Alfréda Radoka Valašské Meziříčí se začátkem května zúčastnili mezinárodní soutěže MusikTalente 2021 v Německu. Klavírní dvojice František Stoklas a Marek Šnajdr, kteří studují pod vedením Lenky Šoborové a Anety Šoborové, skvěle zabodovali a získali ve své kategorii II. místo a cenu poroty za mimořádnou interpretaci skladby Libertango od Astora Piazzolly. Další účastnice Veronika Martinková vybojovala se svým klavírním sólovým programem nádherné III. místo. Žákům za nádherné výkony gratulujeme!

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE U NÁS

29.4.2021 19:00
Taneční sál sice ještě zeje prázdotou, to ale neznamená, že netančíme. Distanční výuka dále pokračuje a distančně jsme oslavili i Mezinárodní den tance - 29. dubna 2021

< Předchozí