Do Valašského Meziříčí míří taneční špička!
Do Valašského Meziříčí míří taneční špička!
5.12.2018

V rámci projektu Move Valmez Základní umělecké školy Alfréda Radoka vystoupí jedna z nejvýraznějších osobností současného mimického divadla v Evropě. Radim Vizváry je mim, autor, režisér, choreograf a pedagog, který do Valašského Meziříčí přijede s představením Sólo. Za toto představení získal umělec prestižní Cenu Thálie 2016. Dalšími vystupujícími v rámci Move Valmez budou žáci a absolventi pořádající školy.

Sólo, jedinečné taneční představení. Od klasické pantomimy až po současnou pantomimu. Radim Vizváry představí klasická i současná, poetická i komická díla. Smát se a břečet pak můžete bez jediného umělcova slova – k jeho umění totiž nejsou potřeba. „V rámci představení uvidíte, co dnes znamená pantomima.“ říká Denisa Varga Vašíčková, vedoucí tanečního oboru pořádající školy. Ta v rámci Move Valmez vytvořila řadu choreografií, které obohatí program. Těšit se můžete na nejmenší děti ze ZUŠ Alfréda Radoka, ale také na absolventy, kteří vystupují v taneční skupině D-Company. Move Valmez se uskuteční 16. prosince od 17:00 ve Velkém sále Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí. Předprodej vstupenek v ceně 100,- probíhá v Informačním centru nebo prostřednictvím internetových stránek www.kzvalmez.cz. Na místě se budou prodávat vstupenky za 150,- Kč.