Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

OKRESNÍ KOLO - KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ


Kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 16 let)

1 TRIO PŘÍČNÁ FLÉTNA, PŘÍČNÁ FLÉTNA, KLAVÍR (Bártková, Pivovarčíková, Tichánková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Vémolová) 1.P
Kategorie: soubory zobcových fléten – III. kategorie (do 16 let)
1 TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (Janovská, Obermajerová, Skýpalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová) 1.P
2 DUO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (Kotrlová, Šnajdr) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová) 2.
Kategorie: soubory žesťových nástrojů – I. kategorie (do 11 let)
1 TRIO TRUBKY (Černý, Svobodová, Šustek) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera) 1.P
Kategorie: soubory žesťových nástrojů – II. kategorie (do 14 let)
1 DUO LESNÍ ROH (Přádka, Přádka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Přádková) 1.P
Kategorie: soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 17 let)
1 TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (Hurychová, Kužela, Tomečka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Vémolová) 1.*P

Zvláštní ceny (*)

  • Absolutní vítěz – TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

  • TRIO PŘÍČNÁ FLÉTNA, PŘÍČNÁ FLÉTNA, KLAVÍR (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO TRUBKY (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • DUO LESNÍ ROH (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (ZUŠ Valašské Meziříčí

 

1.-misto-s-postupem-a-absolutni-vitezove-okresniho-kola---B.Hurychova-O.Tomecka-J.Kuzela.jpg1.-misto-s-postupem-do-kraje-Cerny-Vojtech-Sustek-Stepan-Svobodova-Ludmila.jpg 


OKRESNÍ KOLO - HRA NA AKORDEON
Kategorie: 1. Akordeon sólo – 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minut)
1 Skalka Alexandr ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,60 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – I. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)
1 Těhanová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,40 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – II. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
1 Gajdoš Jindřich ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,80 1.*P
2 Baďuříková Beáta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Bazala) 21,00 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – III. kategorie (do 12 let, 3–6 minut)
1 Fabián René ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,00 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – V. kategorie (do 14 let, 5–8 minut)
1 Musialová Alžběta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,60 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – VII. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
1 Janišová Eliška ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,20 1.P

Zvláštní ceny (*)

  • 3. místo v absolutním pořadí – Gajdoš Jindřich (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 7 soutěžících

  • Skalka Alexandr (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Těhanová Kristýna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Baďuříková Beáta (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Gajdoš Jindřich (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Fabián René (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Musialová Alžběta (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Janišová Eliška (ZUŠ Valašské Meziříčí)