Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

KRAJSKÉ KOLO - SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VE SBOROVÉM ZPĚVU

Kategorie: B Velké sbory - od 22 členů – Kategorie B1 (do 11 let, 6–8 minut)

1 miniDIZO (48 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ježíková) 22,33 1.P

Postupy do ústředního kola (P) - 1 soutěžící

  • miniDIZO (ZUŠ Valašské Meziříčí)

Zvláštní ceny pro školy

  • Za výborný jevištní projev ZUŠ Valašské Meziříčí


KRAJSKÉ KOLO - HRA NA AKORDEON
Kategorie: 1. Akordeon sólo – 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minut)
1 Skalka Alexandr ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 19,75 2.
Kategorie: 1. Akordeon sólo – I. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)
1 Těhanová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 19,00 2
Kategorie: 1. Akordeon sólo – II. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
1 Gajdoš Jindřich ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 20,75 2.
2 Baďuříková Beáta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Bazala) 19,50 2.
Kategorie: 1. Akordeon sólo – III. kategorie (do 12 let, 3–6 minut)
1 Fabián René ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,00 1.NP
Kategorie: 1. Akordeon sólo – V. kategorie (do 14 let, 5–8 minut)
1 Musialová Alžběta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,00 1.NP
Kategorie: 1. Akordeon sólo – VII. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
1 Janišová Eliška ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,00 1.

Návrhy na postup do ústředního kola (NP)

  • Fabián René (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Musialová Alžběta (ZUŠ Valašské Meziříčí)


KRAJSKÉ KOLO - KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
Kategorie: e) soubory žesťových nástrojů – I. kategorie (do 11 let, 3–6 minut)
1 TRIO TRUBKY (Černý, Svobodová, Šustek) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera) 16,60 3.
Kategorie: e) soubory žesťových nástrojů – II. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
1 DUO LESNÍ ROH (Přádka, Přádka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Přádková) 16,40 3.
Kategorie: f) soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 17 let, 5–9 minut)
1 TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (Hurychová, Kužela, Tomečka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Vémolová) 21,20 1.P

Postupy do ústředního kola (P) - 1 soutěžící

  • TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 kraj-zeste-1.jpgkraj-zeste-4.jpgkraj-zeste-5.jpg 


KRAJSKÉ KOLO - KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
Kategorie: b) soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
1 TRIO PŘÍČNÁ FLÉTNA, PŘÍČNÁ FLÉTNA, KLAVÍR (Bártková, Pivovarčíková, Tichánková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Vémolová) 17,00 3.

KRAJSKÉ KOLO - KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
Kategorie: c) soubory zobcových fléten - III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
1 TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (Janovská, Obermajerová, Skýpalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová) 16,40 3.

 

OKRESNÍ KOLO - HRA NA ELEKTRONICKÉ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE

Kategorie: V. kategorie (do 13 let, 5–8 minut)
1 Gerlová Nela ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Zákopčaníková) 21,00 1.P

Postupy do krajského kola (P) - 1 soutěžící

  • Gerlová Nela (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

OKRESNÍ KOLO - KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

Kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 16 let)

1 TRIO PŘÍČNÁ FLÉTNA, PŘÍČNÁ FLÉTNA, KLAVÍR (Bártková, Pivovarčíková, Tichánková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Vémolová) 1.P
Kategorie: soubory zobcových fléten – III. kategorie (do 16 let)
1 TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (Janovská, Obermajerová, Skýpalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová) 1.P
2 DUO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (Kotrlová, Šnajdr) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová) 2.
Kategorie: soubory žesťových nástrojů – I. kategorie (do 11 let)
1 TRIO TRUBKY (Černý, Svobodová, Šustek) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera) 1.P
Kategorie: soubory žesťových nástrojů – II. kategorie (do 14 let)
1 DUO LESNÍ ROH (Přádka, Přádka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Přádková) 1.P
Kategorie: soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie (do 17 let)
1 TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (Hurychová, Kužela, Tomečka) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Vémolová) 1.*P

Zvláštní ceny (*)

  • Absolutní vítěz – TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

  • TRIO PŘÍČNÁ FLÉTNA, PŘÍČNÁ FLÉTNA, KLAVÍR (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO ZOBCOVÝCH FLÉTEN (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO TRUBKY (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • DUO LESNÍ ROH (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • TRIO TRUBKA, TRUBKA, KLAVÍR (ZUŠ Valašské Meziříčí

 

1.-misto-s-postupem-a-absolutni-vitezove-okresniho-kola---B.Hurychova-O.Tomecka-J.Kuzela.jpg1.-misto-s-postupem-do-kraje-Cerny-Vojtech-Sustek-Stepan-Svobodova-Ludmila.jpg 


OKRESNÍ KOLO - HRA NA AKORDEON
Kategorie: 1. Akordeon sólo – 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minut)
1 Skalka Alexandr ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,60 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – I. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)
1 Těhanová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,40 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – II. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
1 Gajdoš Jindřich ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,80 1.*P
2 Baďuříková Beáta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Bazala) 21,00 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – III. kategorie (do 12 let, 3–6 minut)
1 Fabián René ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 21,00 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – V. kategorie (do 14 let, 5–8 minut)
1 Musialová Alžběta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,60 1.P
Kategorie: 1. Akordeon sólo – VII. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
1 Janišová Eliška ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vavřík) 22,20 1.P

Zvláštní ceny (*)

  • 3. místo v absolutním pořadí – Gajdoš Jindřich (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 7 soutěžících

  • Skalka Alexandr (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Těhanová Kristýna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Baďuříková Beáta (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Gajdoš Jindřich (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Fabián René (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Musialová Alžběta (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Janišová Eliška (ZUŠ Valašské Meziříčí)