Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích!

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích!

SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018.

 

 IMG_20180228_165454.jpgIMG_20180228_165842.jpgIMG_20180228_165910.jpgIMG_20180228_165947.jpgOkrs 

 

Foto: Okresní kolo - Hra na dechové nástroje, korepetice: p.uč. Libuše Jelínková, p.uč. Daniela Valchařová


KRAJSKÉ KOLO - TANEČNÍ OBOR

Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – III. kategorie 
1 Mezi námi děvčaty – 5.ročník (14 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) DzÚ*
Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – IV. kategorie
1 Rok má krok – 6.ročník (Bartoňová, Chýlková, Dobešová, Hrušková, Kelnarová, Klanicová, Klimentová, Konečná, Piškulová, Smilková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
2 Light of seven – 1.ročník/2.st. (13 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) S*

Zvláštní ceny (*)

  • ZA ÚČAST – 5.ročník (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • ZLATÉ PÁSMO s postupem – 6.ročník (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • STŘÍBRNÉ PÁSMO – 1.ročník/2.st. (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do ústředního kola (P) - 1 soutěžící

  • 6.ročník (ZUŠ Valašské Meziříčí)


KRAJSKÉ KOLO - HRA NA BICÍ NÁSTROJE

Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – I. kategorie 
1 Kratochvíl Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kužela) 1.P
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – II. kategorie
1 Ševčík Matěj ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 2.
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – V. kategorie 
1 Klanica David ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 2.
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – VIII. kategorie 
1 Machač Radim ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – IX. kategorie 
1 Mach Jiří ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.
Kategorie: 4.2.1 Kategorie A – II. kategorie 
1 Drumatix Black (Jirmásek, Kolaříková, Kratochvíl, Ševčík) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl, Kužela) 1.
Kategorie: 4.2.1 Kategorie A – IV. kategorie 
1 Drumatix Blue (Kužela, Mach, Machač, Vrána) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl, Kučera) 1.P
Kategorie: 4.2.2 Kategorie B – IV. kategorie 
1 Drumatix White (Koutný, Kovářová, Makovic, Strážnický, Stržínková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.

 

Postupy do ústředního kola (P) - 3 soutěžící

  • Kratochvíl Daniel (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Machač Radim (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Drumatix Blue (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

KRAJSKÉ KOLO - HRA NA CIMBÁL, NA DUDY, HRA LIDOVÝCH SOUBORŮ

Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – III. kategorie 
1 Janíková Vendula ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.*P
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – V. kategorie 
1 Janíková Adéla ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 2.
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VI. kategorie 
1 Kotalová Ludmila ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
2 Janík Filip ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 2.
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VII. kategorie
1 Hubová Petra ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.3.1 komorní hra s cimbálem – II. kategorie 
1 Cimbálové duo (Janíková, Janíková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.*P
Kategorie: 5.3.1 komorní hra s cimbálem – III. kategorie 
1 Cimbálové duo (Hubová, Kotalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P

 

Zvláštní ceny (*)

  • za mimořádný interpretační výkon – Janíková Vendula (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Za hravost, kreativitu a hráčské souznění – Cimbálové duo (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 

Postupy do ústředního kola (P) - 5 soutěžících

  • Janíková Vendula (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kotalová Ludmila (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Hubová Petra (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)


KRAJSKÉ KOLO - HRA SMYČCOVÝCH SOUBORŮ A ORCHESTRŮ

Kategorie: 3.2.1.2 s obsazením klasického smyčcového orchestru – event. bez kontrabasu, s možností autentického nebo elektronického klávesového nástroje pro barokní repertoár 
1 Smyčcový orchestr ZUŠ Alfréda Radoka (24 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Hrachová, Kratochvílová, Pimek, Vémolová) 22,50
Postup do ústředního kola 
  • Smyčcový orchestr ZUŠ Alfréda Radoka (ZUŠ Valašské Meziříčí)


 KRAJSKÉ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE 
- HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU

Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
1 Tichánková Tereza ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Valchařová) 19,40 2.
2 Kolajová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Valchařová) 16,80 3.
Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
1 Skýpalová Bára ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 19,20 2.
Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
1 Hurychová Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 21,00 1.


KRAJSKÉ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE 
- HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Kategorie: II. kategorie (do 9 let, 2–4 minut)
1 Macháčková Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Haikerová) 20,00 2.
2 Gášková Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 15,60 3.
Kategorie: III. kategorie (do 10 let, 3–5 minut)
1 Gajdošová Jolana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 19,40 2.
Kategorie: IV. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)

1 Krejsová Barbora ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Krejsová) 15,80 3.
Kategorie: VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
1 Kotrlová Aneta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 18,80 2.

KRAJSKÉ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE 
- HRA NA LESNÍ ROH, HRA NA TRUBKU

Kategorie: 2.2.1 Hra na lesní roh – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
1 Přádka Samuel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Přádková, Kratochvíl) 18,00 2.
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
1 Kužela Jakub ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 19,00 2.
2 Tomečka Ondřej ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 17,60 3.
3 Urbanová Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 16,60 3.
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
1 Mrázová Alexandra ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 16,80 3.



OKRESNÍ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE
- HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

 

Kategorie: II. kategorie (do 9 let, 2–4 minut)

1 Macháčková Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Haikerová) 1.P
2 Gášková Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 1.P
Kategorie: III. kategorie (do 10 let, 3–5 minut)
1 Gajdošová Jolana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 1.P
Kategorie: IV. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
1 Krejsová Barbora ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Krejsová) 1.P
2 Kozáková Martina ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 2.
3 Machalová Marie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká, Valchařová) 2.
4 Petrovická Žofie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 3.
Kategorie: V. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
1 Kolajová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Valchařová) 2.
2 Holubová Ema ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká, Valchařová) 2.
3 Sekvard Mikuláš ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká, Valchařová) 2.
Kategorie: VI. kategorie (do 13 let, 4–6 minut)
1 Obermajerová Monika ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 2.
Kategorie: VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
1 Triebenekl Jakub ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 3.
Kategorie: VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
1 Kotrlová Aneta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 1.P
2 Šnajdr Ondřej ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Valchařová) 2.
3 Janovská Markéta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Valchařová) 2.
Kategorie: X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
1 Schäffer Matěj ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká, Valchařová) 2.

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

  • Gášková Anna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Macháčková Kristýna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Gajdošová Jolana (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Krejsová Barbora (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kotrlová Aneta (ZUŠ Valašské Meziříčí)

OKRESNÍ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE 
- HRA NA LESNÍ ROH, HRA NA TRUBKU

Kategorie: 2.2.1 Hra na lesní roh – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)

1 Přádka Samuel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Přádková, Kratochvíl) 1.P
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – III. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)
1 Šustek Štěpán ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 2.
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
1 Cáb Martin ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 2.
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
1 Tomečka Ondřej ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 1.*P
2 Kužela Jakub ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 1.P
3 Urbanová Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 1.P
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
1 Mrázová Alexandra ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 1.P
Kategorie: 2.2.2 Hra na trubku – XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
1 Sadílek Jan ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kučera, Valchařová) 2.

Zvláštní ceny (*)

  • 3. místo v absolutním pořadí – Tomečka Ondřej (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

  • Přádka Samuel (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kužela Jakub (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Tomečka Ondřej (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Urbanová Anna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Mrázová Alexandra (ZUŠ Valašské Meziříčí)

OKRESNÍ KOLO - HRA NA DECHOVÉ NÁSTOJE 
- HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU, HRA NA KLARINET

Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)

1 Kolajová Kristýna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Valchařová) 1.P
2 Tichánková Tereza ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Valchařová) 1.P
Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
1 Skýpalová Bára ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 1.*P
Kategorie: 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu) – IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
1 Hurychová Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Haikerová, Jelínková) 1.*P
2 Malcharcziková Klára ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Pivovarčíková, Jelínková) 2.
Kategorie: 2.1.3 Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh) – IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
1 Kalivoda Adam ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 2.
Kategorie: 2.1.3 Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh) – V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
1 Filip Eduard ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 2.
Kategorie: 2.1.3 Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh) – VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
1 Petrovická Anežka ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stromšíková, Valchařová) 3.

Zvláštní ceny (*)

  • 3. místo v absolutním pořadí – Skýpalová Bára (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • 1. místo v absolutním pořadí – Hurychová Anna (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 4 soutěžící

  • Kolajová Kristýna (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Tichánková Tereza (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Skýpalová Bára (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Hurychová Anna (ZUŠ Valašské Meziříčí)

Zvláštní ceny pro pedagogy

  • Za vynikající klavírní spolupráci Bc. Valchařové Daniele, DiS. (ZUŠ Valašské Meziříčí)

OKRESNÍ KOLO - HRA NA CIMBÁL

Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – III. kategorie 

1 Janíková Vendula ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – V. kategorie 
1 Janíková Adéla ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VI. kategorie 
1 Kotalová Ludmila ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
2 Janík Filip ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.1 Hra na cimbál – VII. kategorie 
1 Hubová Petra ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.3.1 komorní hra s cimbálem – II. kategorie 
1 Cimbálové duo (Janíková, Janíková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P
Kategorie: 5.3.1 komorní hra s cimbálem – III. kategorie 
1 Cimbálové duo (Hubová, Kotalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Děcká) 1.P

Postupy do krajského kola (P) - 7 soutěžících

  • Janíková Vendula (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Janíková Adéla (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Janík Filip (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kotalová Ludmila (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Hubová Petra (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Cimbálové duo (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

 

OKRESNÍ KOLO - HRA NA BICÍ

Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – I. kategorie 

1 Kratochvíl Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kužela) 1.P
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – II. kategorie 
1 Ševčík Matěj ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P
2 Kolaříková Antonie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – V. kategorie 
1 Klanica David ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – VIII. kategorie 
1 Machač Radim ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P
Kategorie: 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu – IX. kategorie 
1 Mach Jiří ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P
Kategorie: 4.2.1 Kategorie A – II. kategorie 
1 Drumatix Black (Jirmásek, Kolaříková, Kratochvíl, Ševčík) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl, Kužela) 1.P
Kategorie: 4.2.1 Kategorie A – IV. kategorie
1 Drumatix Blue (Kužela, Mach, Machač, Vrána) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl, Kučera) 1.P
Kategorie: 4.2.2 Kategorie B – IV. kategorie 
1 Drumatix White (Koutný, Kovářová, Makovic, Strážnický, Stržínková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Kratochvíl) 1.P

Postupy do krajského kola (P) - 8 soutěžících

  • Kratochvíl Daniel (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Ševčík Matěj (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Klanica David (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Machač Radim (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Mach Jiří (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Drumatix Black (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Drumatix Blue (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Drumatix White (ZUŠ Valašské Meziříčí)

 

 

 

OKRESNÍ KOLO - TANEČNÍ OBOR

Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – II. kategorie

1 The Element Of One – 4.ročník (12 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) B
Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – III. kategorie 
1 Mezi námi děvčaty – 5.ročník (14 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
2 Barevná lapálie – 5.ročník (Cahlíková, Cahlíková, Foltová, Holčáková, Jasná, Klosová, Miczková, Mrnuštíková, Sekulová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) B
3 Le Royaume des Ombres – 5.ročník 1.roč./2.st. (13 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) DzÚ
Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – IV. kategorie
1 Rok má krok – 6.ročník (Bartoňová, Chýlková, Dobešová, Hrušková, Kelnarová, Klanicová, Klimentová, Konečná, Piškulová, Smilková) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) Z*P
2 Light of seven – 1.ročník/2.st. (13 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) Z*P
3 Can´t pretend – 6.ročník (11 žáků) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) B
Kategorie: 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny – V. kategorie 
1 Experience – 1.roč./2.st 2.roč./2.st. (Lípová, Veselý) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ullmannová) Z
2 Matrixové (s)tvoření – II.ročník/II. stupeň (Bašová, Fojtíková, Foltová, Grecmanová, Humplíková, Chudějová, Kosková, Miczková, Šimsová, Zdráhalová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Stolářová) B

Zvláštní ceny (*)

  • Zlaté pásmo s postupem – 5.ročník (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – 6.ročník (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)
  • Zlaté pásmo s postupem – 1.ročník/2.st. (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

Postupy do krajského kola (P) - 3 soutěžící

  • 5.ročník (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • 6.ročník (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • 1.ročník/2.st. (ZUŠ Valašské Meziříčí