Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

Gratulujeme žákům a pedagogům ZUŠ k úspěchům v soutěžích

SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLAŠOVANÉ MŠMT VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

OKRESNÍ KOLO - HRA NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE (27. 2. 2020)

 

 Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: a) Hra na housle – 0. kategorie (do 9,99 let, 1–4 minut)
Popová Markéta ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Mikulcová) 21,80 1.P
Kalivodová Sára ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Jelínková) 21,00 1.
Kategorie: a) Hra na housle – II. kategorie (do 11,99 let, 4–8 minut)
Božková Barbora ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Jelínková) 22,40 1.P
Kategorie: a) Hra na housle – VII. kategorie (do 16,99 let, 7–12 minut)
Hendrychová Julie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Mikulcová) 21,20 1.
Záslav Daniel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Hrachová) 20,80 2.
Kategorie: b) Hra na violu – V. kategorie (do 18,99 let, 7–12 minut)
Jelínek Václav ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Hrachová) 19,20 2.
Kategorie: d) Hra na kontrabas – V. kategorie (do 18,99 let, 6–10 minut)
Pivovarčíková Barbora ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Vémolová) 24,75 1.*P

 

Zvláštní ceny (*)

  • 1. místo v absolutním pořadí – Pivovarčíková Barbora (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 

Postupy do krajského kola (P) - 3 soutěžící

  • Popová Markéta (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Božková Barbora (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Pivovarčíková Barbora (ZUŠ Valašské Meziříčí)


OKRESNÍ KOLO - HRA NA KYTARU (25. 2. 2020)

 Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – 0.b) kategorie (do 9,99 let, 3–5 minut)
Vozák Ondřej ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Butor) 20,75 2.
Haiker Joel ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Horecký) 20,25 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – 0.c) kategorie (do 10,99 let, 3–6 minut)
Podzemná Veronika ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Ivana) 20,80 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – II. kategorie (do 12,99 let, 4–8 minut)
Kuipers Amálie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Horecký) 21,50 1.P
Jakeš Maxmilián ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Dordová) 21,40 1.P
Filipová Zuzana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Dordová) 20,40 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – V. kategorie (do 15,99 let, 7–11 minut)
Novosad Jan ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Horecký) 22,25 1.P
Hrachovcová Anna ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (De La Hoz) 19,40 2.
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – VI. kategorie (do 16,99 let, 8–12 minut)
Hendrychová Julie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Dordová) 21,00 1.P
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – VII. kategorie (do 17,99 let, 9–13 minut)
Janišová Veronika ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Dordová) 22,80 1.*P
Kategorie: a) Hra na kytaru sólo – VIII. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
Juřík David ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Horecký) 14,00 ČU I.
Kategorie: c) Kytarová tria a kvarteta – II. kategorie (do 15,99 let, 6–10 minut)
Kvarteto (Lušovjan, Pavelka, Hendrychová, Janišová) ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Dordová) 21,00 1.

 

Zvláštní ceny (*)

  • absolutní vítěz – Janišová Veronika (ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí)

 

Postupy do krajského kola (P) - 5 soutěžících

  • Jakeš Maxmilián (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Kuipers Amálie (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Novosad Jan (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Hendrychová Julie (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Janišová Veronika (ZUŠ Valašské Meziříčí)


OKRESNÍ KOLO - SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU (6. 2. 2020)

 Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: a) Přednes – II. kategorie (do 10,99 let, 1–5 minut)
1 Hlavicová Hana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Plesníková) 15,00 3.
Kategorie: a) Přednes – III. kategorie (do 12,99 let, 1–7 minut)
1 Chuděj David ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Plesníková) 25,00 1.P
Kategorie: a) Přednes – V. kategorie (do 16,99 let, 1–15 minut)
1 Sušinková Adriána Marie ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Plesníková) 25,00 1.P
2 Bocková Zuzana ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (Walová) 15,00 3.

 

Postupy do krajského kola (P) - 2 soutěžící

 

  • Chuděj David (ZUŠ Valašské Meziříčí)
  • Sušinková Adriána Marie (ZUŠ Valašské Meziříčí)