Obnovení individuální výuky od pondělí 12. dubna 2021

Po několikaměsíční pauze se příští týden vrátí do školy první žáci. Na základě jednání Vlády České republiky ze dne 6. dubna 2021 bude od pondělí 12. dubna 2021 obnovena prezenční individuální výuka (jeden učitel, jeden žák). Kolektivní výuka bude pokračovat i nadále distančním způsobem.

Jak vyplývá z nařízení Ministerstva zdravotnictví, povinné testování se netýká žáků, kteří se budou účastnit individuální výuky. Na škole bude probíhat pouze testování pedagogických pracovníků školy.

Prosíme o dodržování hygienických opatření. Rodiče, kteří budou doprovázet své děti prosíme, aby se v prostorách školy zdržovali co nejméně. V případě, že dítě trpí příznaky onemocnění covid-19, nebude mu umožněno účastnit se prezenčního vzdělávání.

Manuál testování

Seznam příznaků