Soutěž o lístky na koncert EWY FARNE s kapelou

Soutěž o lístky na koncert EWY FARNE s kapelou

SOUTĚŽ

Koncert EWY FARNE ve Valašském Meziříčí se blíží! Nachystali jsme si pro vás soutěž o 2 lístky na její koncert, který se uskuteční 20.června.

Stačí být fanouškem naší stránky, a do komentáře napsat, s kým v případě výhry na koncert vyrazíte. Nezapomeňte soutěž sdílet. :)

Soutěžíme do neděle 4. června.Výherce vybereme následující den.

Výherkyní soutěže se stává: Markéta Beranová - gratulujeme!!!

Společnost Facebook soutěž nepořádá, ani za ni neručí.

Přejeme hodně štěstí :)

Pravidla soutěže na Facebooku

Soutěž probíhá od 23.5.2017 do 4.6.2017.

V rámci soutěže je možné získat následující cenu: 2 vstupenky na koncert Ewy Farne s kapelou v Amfiteátru Valašské Meziříčí dne 20.června 2017.

Pro účast v soutěži stačí být fanouškem naší stránky, a do komentáře napsat, s kým v případě výhry na koncert vyrazíte. Nezapomeňte soutěž sdílet. Účastí v soutěži soutěžící potvrzuje znalost a souhlas s těmito pravidly soutěže.

Každý soutěžící se smí hry účastnit pouze prostřednictvím jednoho komentáře. Výherce bude zveřejněn v pondělí 5.6.2017 na Facebookové stránce ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí a to označením jeho profilu, poté bude kontaktován organizátorem prostřednictvím soukromé zprávy.

Soutěž je určena uživatelům sociální sítě Facebook s trvalým bydlištěm a doručovací adresou na území České republiky. Doručovací adresa pro zaslání výhry může být kdekoli v České republice, do zahraničí výhry neposíláme - pokud není přímo u soutěže uvedeno něco jiného.

Pokud výherce nepošle adresu do 14 dní od vyhlášení výherce soutěže, výhra propadá pořadateli. Výhra bude doručena do 14 dní od vyhlášení výherců. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Ze soutěže jsou vyloučený osoby v pracovněprávním či obdobném vztahu k organizátorovi soutěže a osoby výše uvedeným osobám blízké.

Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení oznámení o výhře nebo za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení výhry samotné z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací, poskytovatele poštovních služeb či jiného doručovatele.

Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo nich požadovat jiné plnění.

Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži organizátorovi soutěže souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na internetových stránkách www.zus-vm.cz.

Soutěž organizuje ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak s ní nesouvisí.