Účastníme se projektu Darujeme kroužky dětem!
Účastníme se projektu Darujeme kroužky dětem!
20.1.2023

Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí se účastní projektu Darujeme kroužky dětem. Projekt je zaměřen na děti z rodin, které jsou ve finanční tísni, a děti uprchlíků z Ukrajiny s dočasným pobytem. Projekt organizuje Česká rada dětí a mládeže ve spolupráci s Nadačním fondem Eduzměna.

Darujeme kroužky dětem pomáhá řešit zhoršenou finanční dostupnost zájmového a neformálního vzdělávání. Volnočasové aktivity nabízejí dětem možnost, jak trávit čas v bezpečném prostředí, kde si mohou najít kamarády a také rozvíjet svůj potencíál. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí se do projektu zapojila jako organizace, u níž lze příslušnými cestami uplatnit finanční příspěvek na studium.

Více informací o projektu a jak příspěvek uplatnit naleznete na www.darujemekrouzky.cz. Přes tento web je možno o příspěvek žádat.