Festival Alfréda Radoka 2023
Festival ZUŠ Alfréda Radoka 2023

Festival Alfréda Radoka 2023

12. ročník Festivalu Alfréda Radoka pořádaný Nadačním fondem ZUŠ Alfréda Radoka ve spolupráci se Základní uměleckou školou Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, městem Valašské Meziříčí a Kulturním zařízením města Valašského Meziříčí.

Program festivalu

Oslava 30 let od založení Diakonie Valašské Meziříčí

11.6. | 13:30 | zahrada Diakonie | vstupné dobrovolné

Hra na cimbál pod taktovkou Růženy Děcké, pěvecký sbor MIBIDIZO, smyčcový orchestr, žáci tanečního oboru a literárně-dramatického oboru, dechový kvartet VyKuK.

Made in ZUŠ

12.6. | 16:00 | první nádvoří Zámku Žerotínů | vstupné dobrovolné

Zahrají bicí soubory Drumatix, Mimidrumatix, Wee Drummers, žáci dechového oddělení pedagogů Aleše Kučery a Jaromíra Kužely, dechový kvartet VyKuK.

Divadelní představení Stařec a dítě

13.6. | 18:00 | M-klub | vstupné dobrovolné

Premiéra divadelního představení Stařec a dítě literárně-dramatického oboru pod vedením pedagožky Lenky Sedláčkové.

Richard Krajčo, Nikolas Grigoriadis a žáci

14.6. | 18:00 | Amfiteátr Valašské Meziříčí | 300 Kč/350 Kč, děti od 3 do 6 let 200 Kč/250 Kč, studenti ZUŠ zdarma

Hlavní koncert festivalu, na kterém si žáci školy zahrají po boku Richarda Krajča a Nikolase Grigoriadise. Na pódiu bude možno vidět smyčcový orchestr, pěvecký sbor MIBIDIZO, JazzZušák, DRUMATIX, žáky z klavírní třídy Josefa Kratochvíla, žáky tanečního oboru a další.

Filmové melodie

15.6. | 18:00 | Kino Valmez | vstupné dobrovolné

Hudební večer doplněn filmovou projekcí pod vedením pedagoga Aleše Kučery.

Vstupné na hlavní koncert:

Vstupné v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč.

Děti od 3 let do 6 let v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč.

Děti do 3 let a studenti ZUŠ Alfréda Radoka vstup zdarma.

Vstupenky můžete koupit online zde nebo v Turistickém Informačním Centru Valašské Meziříčí.

Změna programu vyhrazena.