Festival Alfréda Radoka 2024
Naše akce

Festival Alfréda Radoka 2024

13. ročník Festivalu Alfréda Radoka pořádaný Nadačním fondem ZUŠ Alfréda Radoka ve spolupráci se Základní uměleckou školou Alfréda Radoka Valašské Meziříčí, městem Valašské Meziříčí a Kulturním zařízením města Valašského Meziříčí.

Minulé ročníky.

Program festivalu

Malá divadla

9.6. | 13:00 | M-klub | vstupné dobrovolné

Tři krátká představení žáků pod vedením Petry Plánkové.

Smyčcový orchestr

9.6. | 17:30 | kostel sv. Trojice Valašské Meziříčí | vstupné dobrovolné

Koncert smyčcového orchestru pod vedením Heleny Hrachové.

Made in ZUŠ

10.6. | 16:00 | nádvoří zámku Žerotínů | vstupné dobrovolné

Zahrají bicí soubory Drumatix, Mimidrumatix, Wee Drummers, žáci dechového oddělení pedagogů Aleše Kučery a Jaromíra Kužely, dechový kvartet VyKuK.

Filmové melodie

11.6. | 17:00 | Kino Valmez | vstupné dobrovolné

Hudební večer doplněn filmovou projekcí pod vedením pedagoga Aleše Kučery.

Letní poetický podvečer

11.6. | 18:30 | M-klub | vstupné dobrovolné

Sbírka literárně-dramatických vystoupení žáků Bohumily Plesníkové.

Koncert pěveckých sborů

12.6. | 17:00 | Kino Valmez | vstupné dobrovolné

Koncert pěveckých sborů MIBIDIZO, miniDIZO, Stonožka a Nožka pod vedením Evy Ježíkové, Daniela Poledňáka a Jany Krejsové.

Ondřej Ruml a žáci

13.6. | 18:00 | Amfiteátr Valašské Meziříčí | 300,-/350,- | děti do 120cm zdarma

Předprodej vstupenek zde.

Slavnostní galavečer k příležitosti oslav 85. výročí založení školy, na kterém si žáci zahrají po boku Ondřeje Rumla. Na pódiu bude možno vidět smyčcový orchestr, pěvecký sbor MIBIDIZO, JazzZušák, DRUMATIX, žáky tanečního oboru a další.

V rámci fesitavlu probíhá v 2. patře Muzejního a galerijního centra výstava žáků výtvarného oboru.

Změna programu vyhrazena.