Pedagogický sbor
kontakt

Hudební obor

Petr Bazala

Petr Bazala DiS.

klavír, akordeon, korepetice

Petr Hlavica

Petr Hlavica

klavír, varhany

Veronika Novosadová

MgA. Veronika Novosadová

Jiří Butor

Jiří Butor DiS.

klasická kytara

Růžena Děcká

Růžena Děcká

cimbál, klarinet, zobcová flétna, cimbálová muzika

Ivana Dordová

Ivana Dordová dipl.um.

klasická kytara, hra v souboru

Jiří Dvořák

Jiří Dvořák

klasická kytara

Anna Gavendová

Mgr. Anna Gavendová DiS.

klavír, korepetice

Zuzana Haikerová

Zuzana Haikerová

příčná flétna, zobcová flétna, soubor fléten

Helena Hrachová

Helena Hrachová

housle, viola, smyčcový soubor, Smyčcový orchestr ZUŠ

Anna Hurychová

Anna Hurychová

Věra Jakešová

Věra Jakešová DiS.

housle, hudební nauka, soubor MuzZa

Libuše Jelínková

MgA. Libuše Jelínková

klavír, korepetice

Jana Jelínková

Jana Jelínková DiS.

housle, hudební nauka

Eva Ježíková

Mgr. Eva Ježíková

pěvecké sbory MIBIDIZO, miniDIZO, Nožka, Stonožka, přípravné studium, hudební nauka

David Kandráč

David Kandráč

Jaromír Kužela

Bc. Jaromír Kužela

saxofon, klarinet, zobcová flétna

dechový orchestr JazzZUŠák

Bohumír Kratochvíl

Bohumír Kratochvíl

klavír, varhany, varhanní improvizace, skladba

Milan Kratochvíl

Milan Kratochvíl

bicí nástroje, soubor bicích nástrojů

Jana Krejsová

Mgr. Jana Krejsová

Aleš Kučera

BcA. Aleš Kučera

trubka, žesťové nástroje, zobcová flétna

Robin Lefner

Robin Lefner

klasická a elektrická kytara, housle, hudební nauka, souborová hra

 

Štěpán Marek

Štěpán Marek DiS.

bicí, soubor Wee drummers

Michael Máša

Mgr. Art. Michael Máša ArtD.

klasická kytara, kontrabas

 

Zoja Mikulcová

Zoja Mikulcová

housle, smyčcový soubor

Zuzana Pavlíková

Mgr. Zuzana Pavlíková

klavír, hudební nauky, korepetice

Dalibor Pimek

MgA. Dalibor Pimek

violoncello

Markéta Pivovarčíková

Mgr. Markéta Pivovarčíková

příčná flétna, zobcová flétna

Marta Staňová

Marta Staňová

klavír, zobcová flétna

Václav Stodůlka

Václav Stodůlka

zobcová flétna, pozoun, žesťové nástroje, soubor žesťových nástrojů

Marie Stromšíková

Mgr. Marie Stromšíková

zobcová flétna, klarinet

Anežka Tkáčová

Anežka Tkáčová DiS.

Ivan Trpík

Ivan Trpík

elektrická a basová kytara

Zuzana Trusinová

Bc. Zuzana Trusinová

klavír a hudební nauka

 

Marta Vavříková

Mgr. Marta Vavříková

akordeon, klavír

 

Roman Vavřík

Mgr. Roman Vavřík

akordeon, klavír

Iva Vémolová

Iva Vémolová

kontrabas, klavír

Mária Zákopčaníková

Mária Zákopčaníková dipl. um.

elektronické klávesové nástroje

Klára Maršálková

BcA. Klára Maršálková

zobcová flétna, příčná flétna

Výtvarný obor

Hana Billová

Hana Billová DiS.

kresba, malba, modelování

Helena Galbavá

Bc. Helena Galbavá

kresba, malba, modelování, dekorativní tvorba, objektová tvorba

Petr Hajdyla

MgA. Petr Hajdyla

animace

Irena Vajdová

Irena Vajdová

keramika

Taneční obor

Kristýna Brachánková

Kristýna Brachánková

taneční průprava

Irena Stolářová

Irena Stolářová

taneční průprava, moderní taneční styly

taneční skupina ANERI 

Denisa Varga Vašíčková

Denisa Varga Vašíčková DiS.

současný tanec, klasický tanec

taneční skupina D-Company

Literárně-dramatický obor

Petra Plánková DiS.

Petra Plánková DiS.